googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Висловлюючи недовіру Семеніхіну, депутати порушили регламент та низку законів

10 березня 2017, 15:12Андрій Кривулько
2181
Висловлюючи недовіру Семеніхіну, депутати порушили регламент та низку законів
Фото:  ТопКонотоп
7 березня 26 депутатів Конотопської міської ради проголосували за висловлення недовіри міському голові. Як виявилось, голосування відбулось з чисельними порушеннями та не має юридичної сили.

Позачергова сесія міської ради відбувалась у стінах районної ради без попереднього оголошення. Приводом для голосування стало побиття журналіста в міській раді, яке сталося напередодні, 6 березня.

Як розповів порталу ТопКонотоп депутат Конотопської міської ради, голова регламентної комісії Віталій Гланц, голосування не має юридичної сили, адже депутати порушили статті №№ 13, 17, 18, 22, 25, 28, 29, 31, 33 регламенту Конотопської міської ради 7 скликання, ст.12 п.5 Закону України «Про місцеве самоврядування» та ст.8 п.5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Факт, що голосування відбулося з порушеннями, визнають і організатори позачергової сесії.

«Вчорашня ситуація, вона поставила крапку в діях мера і його виконавців. Все це викликало обурення депутатів, і прямо на цих зборах було прийнято рішення провести таку позачергову сесію. Вона, можливо, не зовсім за регламентом — це ми всі прекрасно розуміємо. Будемо ініціювати буквально в четвер знову збори, голосування за те, щоб позачергову сесію провести», — сказав в коментарі телеканалу UA:CУМИ головуючий зборів, депутат Конотопської міськради Олександр Кирій.

Варто зазначити, що Артем Семеніхін ввечері 9 березня на своїй сторінці у Facebook звернувся до конотопців та запевнив, що він та його команда ніколи не зрадять довіри людей та не віддадуть місто «жодним злодіям чи негідникам». Міський голова також анонсував, що незабаром офіційно оприлюднить позицію стосовно всіх подій, які мають місце в Конотопі протягом останнього часу.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста