googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Вог, контемп, джаз-фанк: у Конотопі триває набір у групи сучасного танцю

30 жовтня 2017, 19:54На правах реклами
2247
Студія танцю «Art-Style» оголошує набір у танцювальні групи за напрямками: Vogue (вог), Contemporary (контемп), Jazz‑Fank (джаз-фанк). Запрошуються усі любителі сучасних танців, без вікових обмежень.

Vogue

Vogue — стиль танцю, який базується на модельних позах, поєднаних з різкими та чіткими рухами рук, ніг та тіла. Відмінні риси: швидка техніка руху руками, манірна хода, падіння, обертання, позування, емоційна гра. Танцюють Vogue під музику в стилі House.


Контемп

Контемп — молодий стиль, який увібрав в себе і західне (класична хореографія, джаз-модерн), і східне (цигун, йога, тайцзи-цюань) мистецтво руху. Це вільний політ без правил і меж, постійний пошук чогось нового і виявлення прихованих можливостей свого тіла.


Джаз-фанк

Джаз-фанк — запальний і яскравий клубний танець. Це зухвалий і емоційний стиль. Він вимагає від танцюриста точності, манери, імпульсивності, вміння імпровізувати.


Учасники груп мають змогу не тільки розвинути танцювальні навички, а й зміцнити здоров’я та тримати своє тіло у формі. Позитивні емоції та гарний настрій гарантовані.

Заняття проводить професійний хореограф Юлія Михальченко тричі на тиждень: понеділок та п’ятниця з 19:00 до 20:30; середа з 18:00 до 19:30.

Студія танців розташована на 3-му поверсі ТЦ «Парус» (м.Конотоп, 2-ий пров. Вирівської, б.2).

Попередній запис за телефоном: 096-020-61-06.

***

Також триває набір у дитячі групи