googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Вулицю Червонозаводську переіменували на честь Віктора Деняка

26 жовтня 2018, 17:33Топ Конотоп
761
Вулицю Червонозаводську переіменували на честь Віктора Деняка
Фото:  Google
Рішенням 29 сесії конотопської міськради від 25 жовтня 2018 року вулицю Червонозаводську переіменовано на вулицю Віктора Деняка.

Про це повідомляє видання «Перекресток».

Віктор Деняк - колишній директор НВО «Червоний металіст», заслужений машинобудівник України та почесний громадянин міста.

Лист з відповідною пропозицією надали у травні цього року виконкому міськради представники громадських організацій міста. Обумовлені процедурою громадські слухання з даного питання тривали з 10 травня до 12 липня 2018 року.

Серед його здобутків – розбудова трьох нових цехів заводу(пластмас, ковальсько-термічний, кольорово-ливарний) та семиповерхового інженерного корпусу, зведення багатоповерхівок по вулицях Генерала Тхора і Лісового, збудована гімназія, два дитячих садочки і триповерховий санаторій-профілакторій в с.Таранське.

За свою діяльність Віктор Деняк отримав чимало нагород за трудові досягнення, в тому числі за вагомий внесок у створення високоефективних засобів автоматизації і техніки безпеки, за розробку та освоєння випуску нових видів продукції і технологій та за впровадження передових методів праці та прогресивних технологій.

Читайте також: Засідання 29-ї сесії Конотопської міської ради


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста