googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Вулиці Конотопа разом з міліціонерами патрулюють громадські формування (+фото)

21 квітня 2015, 10:13Андрій Кривулько
605
Стежити за порядком на вулицях міліції допомагають самі громадяни. Торік за допомогою народних дружинників Конотопщини правоохоронці розкрили 11 злочинів, у цьому році вже припинили близько десяти правопорушень.

За даними СЗГ УМВС в Сумській області, у Конотопі функціонує два громадських формування та одна недержавна охоронна організація, в яких налічується близько 150 добровольців. Усі вони пройшли спеціальне навчання та здали заліки.

Працівники міліції впевнені: такі спільні патрулювання допомагають налагоджувати спокій і порядок у місті і пропонують усім небайдужим громадянам приєднуватися до добровольців.

«Така підмога громадськості сьогодні як ніколи доречна і потрібною, адже частина співробітників відділу наразі перебуває в зоні проведення антитерористичної операції. Тож члени громадських формувань та представники недержавних охоронних організацій якісно та кількісно підсилюють наряди правоохоронців» , - зазначає заступник начальника Конотопського міськвідділу міліції Анатолій Гузєв.

Перед тим, як заступити на патрулювання, додають в УМВС, для міліціонерів і членів громадських формувань проводиться обов‘язковий інструктаж. Під час нього члени нарядів дізнаються про оперативну ситуацію на підпорядкованій території, отримують орієнтування на розшукуваних осіб та детальні роз’яснення як діяти в тій чи іншій ситуації, й на що варто звертати особливу увагу під час чергування.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста