googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Як комунальники борються зі сніговою стихією у Конотопі

18 січня 2018, 15:21Анастасія Залозна
1466
Як комунальники борються зі сніговою стихією у Конотопі
Фото:  ТопКонотоп
18 січня у Конотопі випала велика кількість снігу — у деяких місцях висота снігового покриву сягає 20-30 сантиметрів. ТопКонотоп дізнавався, як комунальники борються зі стихією.

Головний спеціаліст управління ЖКГ Конотопської міської ради Олексій Данилов повідомив, що робота по розчищенню доріг почалася з 8:30 і станом на 13:45 техніка «пройшлася по головним магістралям міста».

Комунальник зазначив, що зазвичай така робота займає близько чотирьох годин. Проте у зв’язку зі складними погодними умовами витрачається більше часу. Це пов’язано з тим, техніці важко розвертатися на кінцевих зупинках, уже було декілька випадків, коли снігоприбиральні машини заносило.

Олексій Данилов додав, що надалі роботи будуть також продовжуватися по вулицях приватного сектора та по іншим вулицям. Через те, що у місті почався ще й дощ, він анонсував виїзд на дороги піскорозкидувачів.

На сторінці «гарячої лінії» міської ради у Telegram можна відстежувати оперативну інформацію про прибирання вулиць від снігу.

Варто зазначити, що напередодні Олексій Данилов розповідав у сюжеті місцевого телеканалу «Кон-такт», що на сьогодні УЖКГ має близько 22 одиниць снігоприбиральної техніки.

«У разі ускладнення погодних умов, в першу чергу будуть проводитися роботи з очищення снігу по центральним вулицям міста та вулицям, де здійснюється рух маршрутного автотранспорту», — зазначав у інтерв’ю головний спеціаліст УЖКГ.

Нагадаємо, конотопців закликають утриматись цими днями від поїздок особистим транспортом, а також не виходити без нагальної потреби з дому.

Пропонуємо взяти участь у опитуванні та оцінити якість роботи комунальних служб міста.

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста