googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

З початку року на Сумщині сталося понад 1200 пожеж

11 вересня 2018, 14:30Андрій Кривулько
281
З початку року на Сумщині сталося понад 1200 пожеж
Фото:  Голос громади
Лише прямі матеріальні збитки від пожеж у Сумській області склали понад 23 мільйони гривень. Як свідчить аналіз таких випадків, більшість пожеж виникла у житловому секторі. У вогні загинуло 37 людей.

Про це повідомляє Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Зазначається, що статистика вкрай тривожна, зважаючи на те, що за весь 2017 рік вогонь забрав життя 35-ти осіб. Тричі в області фіксувалися випадки групової загибелі людей. Такі пожежі сталися у Великописарівському, Шосткинському районах, а у обласному центрі 8 березня вогонь забрав життя одразу трьох людей.

Рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням бути максимально обережними у поводженні з вогнем та неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Майже кожній пожежі можна запобігти. Для цього слід обов’язково обговорити в сім’ї не тільки заходи запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби «101», евакуації дітей, гасіння пожежі в початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Не забувайте розповідати дітям про небезпеку, яку таїть в собі вогонь.

Треба дбайти про належний протипожежний стан власних будинків, просправність електромережі; в разі виходу з приміщень не залишати включеними телевізори, праски, обігрівачі і т.д.; не палити у ліжку; не залишати малолітніх дітей без нагляду і не дозволяти їм гратися сірниками; намагатися уникати перевантаження електричних мереж, не вмикати одночасно побутові електроприлади великої потужності; при використанні пічного опалення стежити за його справністю і не розводити вогонь легкозаймистими рідинами.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста