googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

За незаконне поводження зі зброєю житель Конотопщини може постати перед судом

22 травня 2019, 13:27Топ Конотоп
354
За незаконне поводження зі зброєю житель Конотопщини може постати перед судом
Фото:  Відділ комунікації ГУНП в Сумській області
Перевіряючи у одного з мисливців умови зберігання зброї, працівники поліції виявили на самому карабіні ознаки переробки. Якщо експертиза підтвердить цей факт, то власнику зброї доведеться постати перед судом.

Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Сумській області.

Під час профілактичного відпрацювання власників зброї в поле зору правоохоронців потрапив 59-річний конотопчанин, який має у володінні та користуванні мисливський карабін МКМ–072 СБ. Оглядаючи зброю, працівник дозвільної системи помітив ознаки втручання в її конструкцію.

Відтак, для підтвердження чи спростування цього факту карабін вилучили та направили на балістичну експертизу, а слідчі Конотопського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Якщо за результати експертизи підтвердять факт переробки зброї, порушнику може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Працівники поліції застерігають власників зброї: будьте уважні та обачні, зберігайте зброю тільки у сейфах, куди немає доступу стороннім особам, в тому числі – дітям або іншим членам родини. За жодних обставин не слід вносити в конструкцію рушниць, карабінів, пістолетів, револьверів тощо будь-які зміни. Пам‘ятайте: переробка зброї – це не лише порушення законодавства, а й небезпека для життя і здоров‘я самого користувача. Адже пошкоджена деталь конструкції здатна смертельно травмувати людину, як ту, в чиїх руках знаходиться така зброя, так і стороннього спостерігача.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста