googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Закулісся розіграшу від Звонок «Дід мороз хороший повертає гроші»

19 січня 2018, 17:00На правах реклами
1293
Закулісся розіграшу від Звонок «Дід мороз хороший повертає гроші»
Фото:  "ЗвонОК"
Новорічні свята — час подарунків, віри в диво та здійснення бажань. Разом із тим, це пора, коли ми зважуємося на великі покупки, а магазини — на великі знижки й розіграші. Для того, аби привабити покупця, потрібно щось особливе. А для того, аби цей же покупець прийшов знову, потрібно, аби він міг вам довіряти.

Однак сфера продажів — річ надзвичайно заплутана для звичайних людей. Аби при відкрити завісу таємничого світу купівлі-продажу, ми поспілкувалися з засновниками мережі магазинів техніки «ЗвонОК» двома товаришами Андріями.

«Зимові свята — це завжди нагода перевірити бізнес на чесність, — розповідають вони. — Не зовсім добросовісні підприємці люблять влаштовувати лише видимі акції та знижки. Хтось піднімає ціну на товар, а потім нібито її зменшує, хтось пропонує подарунки, але ці подарунки — просто товар, що залежався на складі».

«Для ЗвонОК під час будь-якої  акції важливо не просто продати, а стати ближче до своїх покупців, зрозуміти потреби — розповідають засновники «ЗвонОК», — Саме тому цього разу ми «виділили» бренд «Samsung», адже їхня техніка користується особливою популярністю. А для того, аби уникнути «непотрібних подарунків», вирішили відшкодовувати вартість покупок».

14 січня в «сім’ї» мережі «ЗвонОК» відбувся розіграш одночасно в семи містах: Сарни, Чернігів, Конотоп, Лубни, Білопілля, Кролевець, Глухів. Новорічна акція проводилася з 18 грудня. Якщо в чеку покупців була техніка «Samsung», вони мали можливість виграти компенсацію вартості покупки до 10 000грн. А з чеком товарів будь-якого бренду — компенсацію вартості покупки до 2 000грн. 

Переможцями розіграшу від мережі побутової техніки стали 14 мешканців і мешканок семи міст. У Конотопі удача посміхнулася Оксані Білошапко та Пальосі Олексію.

Ані в розіграшах, ані в лотереях Оксана Білошапко участі ніколи не брала. Випадок у «ЗвонОК» був її щасливим дебютом. «Кажуть же, що новеньким щастить, мабуть, і мені так», — розповідає жінка. Вона також переконана, що відчувала свою удачу. «Я хоч і казала вдома, що просто подивитися сходжу, але щось таки підказувало, що повернуся не з пустими руками», — пригадує пані Оксана. Так і сталося, додому жінка верталася вже з неочікуваним подарунком.

У товариша пані Оксани по удачі, Олексія Пальохи, до розіграшів підхід більш раціоналістичний. «Я вивчав теорію ймовірності, тому знаю: одного разу монетка падає на цей бік, другого — на інший. Так і з людською удачею: завжди є шанс», — вважає пан Олексій.

І пані Оксана, і пан Олексій купували у «ЗвонОК» не вперше. Кажуть, що повертаються до магазину тому, що тут завжди можна звернутися за порадою, і кваліфікований персонал із радістю підбере найкращий варіант для покупки.

Новий Рік — свято особливе. Навіть дорослі мимоволі вірять у дива. Для «ЗвонОК» розіграші — можливість ці дива втілити у життя