googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Занедбана Алея Слави отримала шанс стати парковою зоною

16 квітня 2015, 07:18Андрій Кривулько
587
Напевно, не всі знають, що галявина перед «Еко-маркетом» на генплані міста позначена як «Алея слави». Та й вигляд це місце має не зовсім славний: занедбана напівзруйнована будівля, проріджені минулого року чагарники і пустир.

Звичайно, є конотопчани, яким це болить, особливо напередодні травневих свят, коли ми вшановуємо перемогу у Великій Вітчизняній. Міська влада з року в рік намагається домовитися із господарем руїн про їхнє знесення і хоча б якось облагородити територію, але поки  що маємо те, що маємо. 

«На генплані міста цей пустир – майбутній парковий комплекс із сучасним дитячим майданчиком і лавами для відпочинку. На заваді трансформації може бути лише брак коштів» - пояснює начальник відділу містобудування та архітектури Конотопської міськради Сергій Холодьон. Подібні розбудови для міського бюджету, як то кажуть – не на часі. Але рішучий кількатисячний (у гривневому еквіваленті) крок вдалося зробити вже цієї весни. Причому, без прямих грошових витрат! Вистачило палкої громадської ініціативи конотопських студентів і громадських організацій, та саджанців, безкоштовно наданих лісгоспом. Опівдні 9 квітня (якраз на свято православного Чистого четверга) студенти політехнічного технікуму, медучилища та ВПУ-4 з лопатами і відрами зібралися перед супермаркетом. А вже за годину 80 молоденьких беріз, 60 лип, 5 ялин і 45 кущів ялівцю були посаджені, политі і дбайливо огороджені.

І хоча погода не бавила теплом, радість від доброї спільної справи зігрівала і випадкових перехожих, і організаторів проекту, і студентів, які вже завзято планували наступну акцію з прибирання занедбаних ділянок міста.

Джерело konotoponline.info


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста