googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Засідання сесії міськради у Конотопі: Семеніхін оголосив перерву до 21 грудня, частина депутатів провела власну сесію (оновлено)

14 грудня 2017, 16:35Андрій Кривулько
2889
Засідання сесії міськради у Конотопі: Семеніхін оголосив перерву до 21 грудня, частина депутатів провела власну сесію (оновлено)
Фото:  ТопКонотоп
Міський голова Артем Семеніхін оголосив перерву у роботі сесії до 21 грудня, 14:00. Частина депутатів міськради залишилась у сесійній залі та проводить власну сесію.

Нагадаємо, на початку пленарного засідання сесії було оголошено, що 15 грудня о 10:00 трамваї зупиняться через борги за електроенергію. Щоб сплатити борг, депутати мають затвердити звіт про виконання міського бюджету за перший квартал 2017 року.

Протягом трьох годин присутні не проголосували навіть за порядок денний. Міський голова пропонував спочатку розглядати фінансові питання, а частина депутатів — кадрові.

Спочатку у роботі сесії була оголошена годинна перерва, проте потім міський голова вийшов до депутатів та запросив їх зібратись на круглий стіл 15 грудня о 9:00. Він також заявив, що перерва у роботі сесії оголошена до 21 грудня, 14:00. Артем Семеніхін додав, що не хоче допустити бійок та порушень закону.

У сесійній залі залишились 20 депутатів, серед яких представники БПП «Солідарність», «Самопомочі», «Рідного міста», «Народної партії» та «Волі народу». Вони проводять власну сесію. Зокрема проголосували за відставку заступників міського голови. Наразі готуються голосувати за відставку секретаря міської ради.

Варто зазначити, що під будівлю міськради привезли сміттєвий бак. За словами очевидців, депутат облради Сергій Демеха разом з активістом Спартаком Сергієнком таким чином хочуть «люструвати» міського голову.

Пряму трансляцію з місця подій у Facebook веде представник інформаційного відділу НВР «Правий Сектор» Генадій Тарасенко.

***

Група депутатів одноголосно проголосувала за дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Олени Багрянцевої та керуючого справами міськвиконкому Венедикта Яроцького. Засідання тривало до 18:30.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста