googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Здайте незареєстровану зброю – звільніться від кримінальної відповідальності

3 квітня 2015, 13:16Андрій Кривулько
867

У зв'язку із загостренням криміногенної обстановки в країні, правоохоронці закликають громадян з розумінням поставитись до вимог МВС і здати в органи міліції вогнепальну зброю, не зареєстровану належним чином.

Помічник начальника ЛВ на ст. Конотоп зі зв’язків з громадськістю Алевтина Топчієва повідомляє, що з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спецзасобів та профілактики злочинів з їх використанням на дільниці обслуговування лінійного відділу на станції Конотоп протягом квітня проводиться місячник добровільної здачі зброї.

Вона пише, що громадяни, які добровільно здадуть зброю, боєприпаси та вибухові матеріали до органів внутрішніх справ, будуть звільнені від кримінальної відповідальності згідно ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Начальник лінійного відділу на ст. Конотоп Олександр Васильченко наголошує, що покаранням за незаконне зберігання зброї може бути позбавлення волі строком до 7 років.

За довідками щодо порядку добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів звертайтеся до чергової частини ЛВ на ст. Конотоп або за телефонами: 9-21-07, 9-36-19.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста