googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Земельну ділянку конотопця продали в якості сплати аліментів

18 липня 2019, 15:20Топ Конотоп
297
 Земельну ділянку конотопця продали в якості сплати аліментів
Фото:  
Мешканець Конотопа заборгував перед сином Владиславом і сплачувати аліменти не поспішав. Але сьогодні ситуація змінилася і прийняті зміни до законодавства, знані як #ЧужихДітейНеБуває, спрямовані на захист прав дітей на вчасне і повне отримання грошового забезпечення за рішенням суду.

Спеціалістам юстиції довелося не тільки застосувати обмежувальні постанови до конотопця, а й звернути увагу на те, що у власності нерадивого батька-боржника перебуває земельна ділянка. Було накладено на землю арешт і виставлено на продаж.

Кошти, отримані від реалізації, а саме 40 тисяч гривень, були спрямовані у рахунок погашення заборгованості зі сплати аліментів. Наразі «виховні» роботи над батьком тривають.

Результативна діяльність органів юстиції в напрямку примусової ліквідації боргів по сплаті аліментів стрімко набирає обертів. Завдяки внесеним змінам у чинне законодавство правники користуються дієвими інструментами примусу та мають більше індивідуальних методів впливу на боржників. Так, з початку 2019 року на користь дітей Конотопу та району було стягнуто  майже 5 мільйонів гривень аліментів.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста