googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Зламаний бетонний паркан між ринком та залізницею повернули на місце

20 серпня 2018, 14:00Андрій Кривулько
1150
Зламаний бетонний паркан між ринком та залізницею повернули на місце
Фото:  ТопКонотоп
Бетонну огорожу, якою перекрили вхід на ринки зі сторони 4-ї платформи залізничного вокзалу, повернули на місце. До цього її зносила група людей.

Зі слів очевидців, встановлювати новий паркан почали вже наступного дня після знесення, яке відбулось 14 серпня.

Нагадаємо, що на залізничній станції «Конотоп» обмежили доступ до підземного переходу та встановили бетонний паркан між ринками та залізницею. З одного боку, цими кроками вдалося ліквідувати осередок стихійної торгівлі на пероні 4-ї платформи, з іншого — доводиться робити чималий гак, аби потрапити на ринки, що межують із вокзалом.

В «Укрзалізниці» пояснили, що зробили це, тому що станція є пунктом контролю через державний контроль, тому стороннім особам там не місце. Також зазначили, що наявність вільних проходів з боку ринків на посадочні платформи станції призводить до організації несанкціонованої торгівлі безпосередньо на залізничній платформі №4.

У групі «КонотоПЛАТФОРМА» у Facebook, де зібрались активісти, які виступають проти рішення «УЗ», наголошують, що встановлена плита суперечить діючим законам та анонсують, що найближчим часом огорожу знову демонтують.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста