googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

З’явилась е-петиція про створення Конотопського національного університету

18 липня 2018, 17:07Анастасія Залозна
1436
З’явилась е-петиція про створення Конотопського національного університету
Фото:  cbsnews.com
17 липня на сайті єдиної системи місцевих петицій оприлюднили петицію «Утворення Конотопського національного університету імені Олександра Лазаревського».

«Конотоп — це друге найбільше місто Сумщини і 47 в Україні за населенням, яке становить 87 тисяч осіб. Незважаючи на таку кількість населення, у Конотопі не існує жодного багатогалузевого закладу вищої освіти, де б молоді містяни змогли здобувати гідну освіту. Натомість багатьом конотоп'янам доводиться залишати рідне місто в пошуках вищої освіти», — йдеться в тексті петиції, автором якої виступив Яндовський Ілля Дмитрович.

Автор наголошує, у багатьох містах України, що менше від Конотопа, успішно працюють власні університети. Серед закладів освіти міста — Політехнічний технікум КІСумДУ та Індустріально-педагогічний технікум КІСумДУ, що, за його словами, фактично мають дуже вузьку спеціалізацію та не вправляються з потоком бажаючих вчитися та їхніми потребами.

Ілля Яндовський пропонує місцевій владі Конотопа всіма наявними можливостями сприяти утворенню багатогалузевого Конотопського національного університету, у якому б містяни могли отримувати вищу освіту гідного рівня.

«Назвати заклад вищої освіти слід ім'ям видатного конотоп'янина Олександра Матвійовича Лазаревського, який зробив значний внесок у розвиток української науки. Раціонально утворити університет на базі двох наявних технікумів КІСумДУ, з посиленням гуманітарних і економічних напрямів», — підсумовує автор.

Підтримати петицію можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/konotop/Petition/View/27

Станом на 18 липня 17:00 петицію підписала 1 особа з 200 необхідних. Якщо за три місяці звернення набере необхідну кількість голосів, питання мають розглянути.

Читайте також: На Конотопщині початкова школа отримала інтерактивні комплекси


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста