googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

З’явилась е-петиція про заборону пересувних цирків з тваринами у Конотопі

1 жовтня 2018, 14:30Анастасія Залозна
703
З’явилась е-петиція про заборону пересувних цирків з тваринами у Конотопі
Фото:  radiotrek.rv.ua
27 вересня на сайті єдиної системи місцевих петицій оприлюднили петицію «Заборонити пересувні цирки з тваринами на території м. Конотоп».

«На сьогоднішній день закони, що забороняють чи обмежують залучення тварин до циркових постановок, діють в багатьох країнах світу. В Україні заборону на розташування пересувних зооцирків вже підтримали Дніпро, Львів, Миколаїв, Київ, Ірпінь, Тернопіль та інші.

Умови утримання тварин у пересувних цирках неприпустимі та гірші будь-якої в'язниці. Тварини проводять життя, мов заручники або раби. Для їхньої дресури застосовують жорстокі способи. [...] Ми вважаємо неприпустимим розташування пересувних цирків на території нашого міста, адже у нашому місті немає можливості забезпечити відповідні до норм безпечні умови перебування ведмедям, слонам, тиграм, левам, крокодилам, зміям чи іншим диким тваринам, що несе загрозу для його мешканців

До того ж, цирки, які в своїх шоу-програмах використовують тварин, виховують жорстокість та підкріплюють негуманне ставлення до всього живого у дітей, які є основною аудиторією шапіто...», — йдеться в тексті петиції, автором якої виступила ГО Конотопська зоозахисна організація «Друзі тварин».

Автор наголошує, що локальна заборона на розміщення пересувних цирків з тваринами в місті знаходиться у компетенції органів місцевого самоврядування. Тому, до Конотопської міської ради звертаються з вимогою здійснення заборони в'їзду пересувних цирків з тваринами на територію Конотопа.

«На найближчій сесії винести на обговорення проект рішення та план заходів щодо виконання рішення про заборону стаціонування та виступів зооцирків. Просимо на підставі винесеного рішення привести у відповідність місцеві регламентуючі документи, що включать в себе регулювання та розвиток благоустрою, безпеки та благополуччя населення, розвиток культури, поводження з тваринами тощо», — підсумовує автор.

Підтримати петицію можна за посиланням: e-dem.in.ua/konotop/Petition/View/29

Станом на 1 жовтня 14:15 петицію підписала 21 особа з 200 необхідних. Якщо за три місяці звернення набере необхідну кількість голосів, питання мають розглянути.

Читайте також: На Сумщині шахраї під виглядом податківців вимагають гроші у підприємців


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста