googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

З'явився ще один макет пам'ятника Небесній Сотні у Конотопі

4 липня 2019, 18:17Топ Конотоп
300
З'явився ще один макет пам'ятника Небесній Сотні у Конотопі
Фото:  facebook/Конотопська міська рада
Пресслужба Конотопської міської ради оприлюднила у Facebook макет пам’ятника «Героям Небесної Сотні». Він викликав бурхливі обговорення серед користувачів соцмережі.

Про це повідомляє Конотоп.City.

Користувачі пишуть, що вона «викликає жах і відразу» й не варто встановлювати її на території міста. Деякі дописувачі припустили, що це остаточний варіант пам’ятника й обурились, чому не було попереднього обговорення.

Як пояснив Конотоп.City заступник начальника відділу містобудування та архітектури Василь Романів, це не затверджений макет пам’ятника, а просто ще один запропонований варіант. Його оприлюднили, аби містяни могли висловити свою думку щодо нього. Макет створив митець Юрій Ведмідь, автор пам’ятника Малевичу. 

Також конотопців попросили визначити місце розташування майбутнього пам’ятника. Його пропонують два варіанти розміщення: у новому сквері на вулиці Євгена Коновальця, де планують облаштувати зону для відпочинку, або на площі навпроти будівлі Конотопської міської ради. 

Нагадаємо, що чотири інші макети презентували ще у листопаді 2018 року. Тоді ж оприлюднили схему благоустрою території навколо пам’ятника.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста