Пленарне засідання сесії у Конотопі вчергове не відбулось через відсутність кворуму

12 жовтня 2017, 11:26Андрій Кривулько
876
Пленарне засідання сесії у Конотопі вчергове не відбулось через відсутність кворуму
Фото:  ТопКонотоп
Шосте пленарне засідання 24-ї сесії мало продовжити роботу 12 жовтня о 10:00. Проте у сесійній залі були присутні лише 13 депутатів з 36.

Оголошення про продовження роботи сесії з'явилось 11 жовтня на сайті міськради

Як стало відомо, на сесії мали розглянути питання запуску опалювального сезону КП «Теплогарант». Також депутати мали розглянути дві електронні петиції — «Про припинення повноважень міського голови міста Конотоп Артема Семеніхіна» та «Про підтримку Конотопському міському голові Семеніхіну А.Ю. та вимогу розпуску Конотопської міської ради».

Пряма трансляція засідання велась на офіційній сторінці міського голови у Facebook.

Нагадаємо, що шосте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради не відбулося через відсутність кворуму й 7 жовтня. Тоді у сесійній залі були присутні лише 11 депутатів з 36.

Варто зазначити, що пленарне засідання мало відбутись ще 30 вересня, але в сесійній залі сталася бійка. За подіями в Конотопській міськраді поліція розпочала два кримінальні провадження — нанесення легких тілесних ушкоджень та погроза вбивством.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(2)
петро
2017-10-12 20:53:33
Брехня. На сайті ради нічого немає: ні питань на сесію, ні проектів рішень. І взагалі вчора о 19 годині ніхто нічого про сесію не знав. Це замикитилося у мера у голові на ніч. Це піар зроблений аби ніхто не явився
Варвара
2017-10-12 16:43:06
Вам не набридло все це?Можливо пора змирить свою гординю,зробить крок на зустр1ч депутатам ,когость пробачити,перед кимся вибачитись 1 почати працювати?Ми втомились в1д бруду 1 пл1ток.Це н1кому не ц1каво.Теж саме хочу сказати 1 депутатам-схамен1ться!Соромно 1 за мера ,1 за депутат1в.