googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

День закоханих: кожен відзначає його на свій розсуд

13 лютого, 11:43
448
Ігор Рекун

Ігор Рекун

Журналіст

Наближається День закоханих – день Валентина. Не зважаючи на відому історію цього дня і популярну останнім часом постать людини, з якою пов’язують це свято, кожен намагається відзначити його на свій розсуд.

Найпоширенішими трендами є дарування та вручення «валентинок», традиційні квіти та солодощі коханим, квитки на концерт. Але дехто інколи намагається бути більш оригінальним. У різних куточках світу ентузіасти та фанати дня Валентина проводять флеш-моби, паради, вечірки, і навіть, встановлюють пам’ятники закоханим і присвячують їх святу цього дня. Їх чимало по світу: можете погуглити і знайдете багато красивих монументів, композицій, фотоекспозицій. В останні кілька років пам’ятник справжній любові відкрили в Києві, у Мариїнському парку, в Харкові на цю тему теж створений пам’ятник закоханим, є такі в Лондоні, Батумі, Нью-Йорку, в Італії, Македонії, Південній Кореї, Болгарії. Вони різні, але - красиві, ліричні, символічні, затишні навіть.

Аж ось нещодавно свій пам’ятник на День закоханих відкрили й на одному з центрових будинків в російському Томську (до речі, це сибірське місто багатьох університетів, вчених, інтелектуалів – принаймні таким вважалося ще пару десятків років тому). І як вам такий пам’ятник-барельєф коханому!? Чи то чоловік за балкон вчепився, чи на турнік здерся, чи штангу качає, чи..?

На що тут натякають – кожен може пофантазувати на свій розсуд. А у вас є свій варіант? Що це: відображення реальності життя і любові у зауральській глибинці, нове слово у монументальному мистецтві, намагання бути оригінальними чи такий вже смак у його авторів з Сибіру..? Чи ви погодитесь, що це справді пам’ятник закоханим до Дня Валентина? Та й інтерьєрчик, і стіна, де його «пришпандьорили», -  красномовні… Чи з’явиться бажання долучитися до такого прекрасного, тим більше – молодим і закоханим..?


Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з думкою автора