googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Дороги Сумщини: 1,2 млрд грн. на реконструкцію

14 лютого, 17:18
403
Ігор Рекун

Ігор Рекун

Журналіст

Обговорення стану доріг в нашій країні – завжди актуальна і болюча тема. Відомий основний вирок, якій дають українці цій галузі: у нас доріг немає, є напрямки. Мабуть тому й будь яка інформація про позитивні зрушення у дорожній сфері викликає чималий інте

Так сталося і на останній зустрічі з пресою та громадськістю всіх служб причетних до будівництва та утримання доріг у Сумській області. У публічному звіті  «Результати ремонту та будівництва доріг за 2018 рік»  щодо ефективності використання коштів на відновлення дорожнього полотна Сумщини взяли участь керівники профільних структурних підрозділів, дорожніх служб, експерти і фахівці. Водночас тут були визначені й пріоритети в  роботі на рік поточний.

Наразі мережа автомобільних доріг загального користування у Сумській області складає 7,2 тис. кілометрів, з них дороги державного значення – 2,1 тис. кілометрів (29,2%) та місцевого значення – 5,1 тис. кілометрів (70,8%).

За інформацією дорожників у 2018 році на реконструкцію доріг Сумщини було витрачено 1,2 мільярда гривень. Це удвічі більше, ніж у 2017 році і в 10 разів більше, ніж у 2013 році. Загалом було відновлено 86,2 км доріг, з яких 64,4 км – автодороги державного значення (це вдвічі більше, ніж у 2017 році). Крім того, відремонтовано 22,02 км доріг місцевого значення та 118,3 тис. м2 муніципальних доріг.

 Безпосередньо зі значних робіт минулого року зроблено ремонт належної якості дороги Харків-Охтирка. Тут відновлено  21,7 км дорожнього покриття з капітальним ремонтом 2 мостових переходів: проведена заміна 2 малих мостів на сучасні труби на автодорозі.

Продовжується ремонт мосту через річку Ворскла на дорозі Суми-Полтава, завершити якій планують наступного року. На першому етапі тут було зведено нову частину мосту для організації реверсивного руху автомобільного транспорту на період реконструкції існуючого. У 2018  році споруджено монолітні опори та змонтовані залізобетонні балки, влаштована монолітна плита. А вже поточного року по цьому мосту пустять проїзд автівок.

Завершений поточний середній ремонт по всій протяжності  автодороги Т 19-07 Шостка-Кролевець, що з’єднує північ області з магістральною дорогою М-02. Цього року ремонтні роботи проведені на 18,9 км. Капітальним ремонтом також відремонтовано 2 мостових переходи на автодорозі Шостка-Кролевець. На автомобільній дорозі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка проведений капітальний ремонт аварійно-небезпечної ділянки,  в ході якого збільшений радіус горизонтальних кривих та зменшений кут повороту.

Проведені ремонтні роботи на двох ділянках регіональної автомобільної дороги Р-65 «КПП «Миколаївка»-Семенівка- Новгород-Сіверський-Глухів-КПП Катеринівка» від кордону з Чернігівською областю до м. Глухів  та від Глухова до контрольно-пропускного пункту «Катеринівка». Загальна протяжність відремонтованого дорожнього покриття склала 15 км.

Поточним середнім ремонтом відремонтовано ділянку у 1,5 км на автодорозі Р-44 Суми-Путивль-Глухів, 2 км  на автодорозі Т-19-15 «КПП «С.Буда-Ямпіль-Береза з під’їздом до до м. Дружба, 4,3 км на автодорозі Т-19-18 Краснопілля- контрольно-пропускний пункт «Покровка».

- Це безпрецедентні кошти на дорожню галузь, ми відновлюємо дороги, які десятки років не знали ремонту, - зазначив  заступник начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Сергій Овчаренко. - У 2019 році ця робота буде продовжуватися. Адже сьогодні велика надія покладається на нашу новостворену Службу автомобільних доріг області, яка вже повноцінно запрацювала з січня цього року. Планується, що  200 млн. грн. витратять на утримання та поточний дрібний ремонт доріг державного значення. За ці гроші і відповідатиме Служба автомобільних доріг у Сумській області. Повний же кошторис потреб на наступний рік - 3,5 млрд грн. Служба вже подала його на затвердження Укравтодору. Йдеться про середній поточний ремонт, капітальний і реконструкцію автошляхів. Ми врахували всі звернення громадян, перевізників, і депутатів всіх рівнів, і сільських голів, і об’єднаних громад. В першу чергу, це стосується доріг територіального значення, адже вони знаходяться в самому занедбаному стані, тому що фінансування ремонтних робіт по них здійснюється за залишковим принципом. Також наступного року пріоритетними проектами для виконання ремонтів на території Сумської області залишаться автодороги Н-07 Київ-Суми-Юнаківка, Н-12 Суми-Полтава, Р-65 КПП «Миколаївка»-Семенівка-Н.Сіверський-Глухів-КПП «Катеринівка». Продовжиться і реконструкція мостового переходу через Ворсклу на автомобільній дорозі Н-12 Суми-Полтава у с. Климентове  Охтирського району.

Місцеві ж дороги Сумщини, як розповів ще один учасник публічного звіту - заступник директора підприємства «Дороги Сумщини» Андрій Ткаченко, ремонтуватимуть та обслуговуватимуть цьогоріч на 573 мільйонів гривень. Це теж гроші державного бюджету. Ними розпоряджатиметься саме це підприємство. З цих грошей маже 229,3 мільйонів гривень піде на поточний середній ремонт; стільки ж (229,3 млн. грн.) – на поточний дрібний та утримання. Ще близько 115 мільйонів гривень планують витратити на поточний середній ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Яких саме – уточнюють.

“Я думаю, що у середині березня вже будуть відомі певні данні, - зауважив Андрій Ткаченко. - Як спрацюють голови райдержадміністрацій, голови ОТГ, управління інфраструктури і ми в тому числі, наскільки й буде плідна праця. Ви ж розумієте, кожен хоче собі якомога більше. Ну а взагалі то ми будемо ділити кошти від наявної протяжності доріг у кожному районі. Є в кожному районі протяжність місцевих доріг, згідно цієї протяжності вже будуть складатися цифри на облаштування доріг”.

Відомо також і про нарікання та багато претензій щодо якості ремонтів та будівництва доріг. Саме на цьому й зосереджує свою увагу громадськість. Один з таких представників – Данило Скачко, член громадської антикорупційної організації повідомив що, багато з тих доріг, які ремонтувалися у 2018 році, просто не були здані в експлуатацію. Він з колегами перевіряли візуально якість ремонтів, тому важко сказати про те, якої якості асфальт і якої товщини був укладений. Та на їх думку, якщо говорити про перспективи обслуговування цих доріг на 10 років, то можна стверджувати, що такий асфальт буде руйнуватися досить швидко. І досвід їх моніторингів та контролю підтверджує його слова. Ще восени 2018 року члени цієї громадської організації знайшли порушення на відремонтованих відрізках доріг за 2016-2018 роки. Тоді вони перевірили 35 доріг – загалом 200 км, де проводився середній поточний ремонт. За їх заявами у листопаді минулого року поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «розтрата або привласнення чужого майна» – за це можуть покарати штрафом або посадити за грати на строк до 4-х років. Наразі ж матеріали цієї справи знаходяться в прокуратурі.

- Сьогодні держава виділяє безпрецедентні кошти на дорожню галузь, – зазначив у підсумку керівник апарату Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький. – У державному бюджеті на 2019 рік Урядом передбачені рекордні 55,6 мільярди гривень на дорожню галузь, із них 14,7 мільярди гривень – на місцеві шляхи. Ще 2,5 мільярди гривень піде на безпеку дорожнього руху. Ми відновлюємо шляхи, які десятки років не знали ремонту. Ця робота буде продовжуватися й надалі, і я впевнений, що невдовзі Україна і Сумщина матимуть якісні дороги європейського зразка. А для цього потрібні зусилля всіх. Саме тому ми залучаємо до проведення моніторингів і контролю, до активної співпраці з владою, з виконавцями робіт і надавачами всіх послуг і сервісів громадськість, представників новостворених громад, об’єднання небайдужих людей і активістів дорожнього руху, мас-медіа.


Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з думкою автора