googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Новий рівень для проекту "Відеогід. Конотоп"

1 листопада, 15:18
657
Антон Проценко

Антон Проценко

громадський діяч, журналіст

Проект “Школа відеогідів” Volunteer Community, створений у партнерстві із ГО “Міжрегіональна спілка журналістів Конотопщини”, зацікавив як співвітчизників, так і представників інших країн, зокрема Ізраїлю.

29 жовтня цього року у місті Кишинів (Молдова) Конотоп був представлений на другій  міжнародній ярмарці проектів Volunteer Community FSU, що відбулась у рамках конференції, присвяченій обміну досвідом та найкращим практикам професійного соціального волонтерства.

Від нашого міста до Кишиньову поїхали координатор програм Антон Проценко та лікар-волонтер Юрій Тарасов.

Мережа VCFSU нараховує вже 44 міста та понад 60 організацій, а на ярмарці було представлено 50 проектів від міст-учасників волонтерської мережі, це лише частина від загальної кількості. Лише у Конотопі діють 7 проектів. (стати частиною команди: https://goo.gl/JujFo6)

“Школа відеогідів” (Відеогід. Конотоп) — це проект, в якому молоді люди мають можливість навчитись орієнтуватись у медіапросторі, вчаться принципам роботи блогерів та журналістів, розуміти різницю між ними, працювати з інформацією. Також проект передбачає пошук документів та свідчень пов'язаних з історією нашого міста та стоврення відеороликів на основі зібраних матеріалів.


Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з думкою автора