googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!"

18 березня, 09:28
469
Валентина Волік

Валентина Волік

правозахисниця

ОФІЦІЙНА НАЗВА: загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО»! Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою БПД та територіальними органами юстиції за підтримки USAID «Нове правосуддя» та іншими донорами

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.
Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.
Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.
Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.
Партнери проекту:

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
http://www.legalaid.gov.ua/
Координаційний центр з надання правової допомоги створено у 2012 році з метою формування в Україні ефективної системи безоплатної правової допомоги (БПД), забезпечення її доступності та якості.
Пройшовши декілька етапів розвитку, сьогодні система БПД в Україні забезпечує у повному обсязі надання БПД, передбаченої Законом України «Про безоплатну правову допомогу».
23 регіональних центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) забезпечують ранній доступ до захисника для затриманих осіб, захист за призначенням у кримінальних провадженнях та доступ до БВПД для засуджених.
Мережа з 528 точок доступу – місцевих центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги – по всій території України забезпечує надання безоплатної первинної правової допомоги (правової інформації та консультацій) всім громадянам, які звернулись до центрів/ бюро, а також захист та представництво інтересів у суді вразливих категорій громадян (малозабезпечених, інвалідів, внутрішньо переміщених осіб та низки інших) у цивільних та адміністративних справах.
Крім того, пріоритетом діяльності цієї мережі є реалізація правопросвітницьких ініціатив, спрямованих на посилення правової спроможності громад.
Щороку клієнтами системи БПД стають понад 500 тисяч громадян.
Єдиний телефонний номер системи БПД 0 800 213 103 працює цілодобово, без вихідних (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні).
Конотопський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги є місцевим партнером у реалізації проекту. За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м.Конотоп, вул. Бр.Лузанів, 43. Телефон: (05447) 6-23-47.


Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з думкою автора