googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Рух — це життя

2 серпня, 13:37
644
Антон Проценко

Антон Проценко

громадський діяч, журналіст

Під таким девізом проводяться заняття з танців для людей старшого віку. Ініціативою конотопського підрозділу міжнародної волонтерської організації Volunteer Community було започатковано проект «Бал для сивочолих кавалерів і дам», який вже декілька років

Власне бал стане завершальним етапом реалізації проекту, і запланований він на грудень місяць цього року. А до того часу волонтери-хореографи навчають охочих танцям. А їх виявилось немало, через що маємо декілька груп, учасники яких вражають своєю енергійністю… Підтримувати організм у тонусі виявилось корисним і для волонтерів. Як було зазначено: «Декілька годин занять замінять похід до фітнес-центру, а перед поїздкою на море це те, що потрібно».

Окрім танців, усі учасники мають нагоду приємно та з користю провести час, поспілкуватись. Не можемо не відзначити і те, що тут співпрацюють представники зовсім різних поколінь. Це особливо важливо для молодих людей. Тут вони вчаться разом вирішувати поставлені задачі, знаходити спільну мову із людьми похилого віку. А останні завжди раді поспілкуватись із молоддю, зарядитись від них оптимізмом і позитивом, до того ж вони є дуже вдячними учнями.

Однак є і «але». Нажаль, не вистачає чоловіків. Чи то соромляться, чи то вважають, що танці - справа не чоловіча (а дарма!), чи то ще з якихось причин… А, відповідно, така гендерна нерівність змушує вносити коригування в характер і малюнок танців. Звісно, немає приводу для паніки, і, можливо, це стане конотопською родзинкою, але пошук партнерів не зупиняємо. Запрошення взяти участь було направлено до місцевої спілки ветеранів.

Маємо надію, що кавалери все ж таки приєднаються до проекту, який покликаний показати важливість активного здорового способу життя та, як наслідок, гарного стану здоров’я навіть у поважному віці. Тож, якщо маєте можливість і бажання навчитись танцям, приємно провести час, – можете звернутись до будь-кого із партнерів проекту: БО «Естер» та Територіальний центр соціального обслуговування населення (Конотоп).


Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з думкою автора