googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Шостці танцювали «Перлина» та «Родзинки»

24 квітня, 17:27
564
Іван Житник

Іван Житник

Журналіст

У місті Шостка в Центрі естетичного виховання Шосткинської міської ради відбувся ІХ обласний фестиваль-конкурс народної хореографії «Поліські візерунки», на участь у якому з’їхалися 23 танцювальні ансамблі.

Буринський район представляли два колективи. Це — зразковий аматорський ансамбль танцю «Перлина» Буринського районного будинку культури під керівництвом Олени Ларінцевої та хореографічний колектив із села Піски «Родзинки» під керівництвом Сергія Шелудченка.

У програмі фестивалю «Перлина» показала іспанський танок та український сюжетний танок «Солохи», а «Родзинки» запропонували увазі глядачів та суворого журі також два твори: єврейський танок та хореографічну композицію «Весняні забави».

Слід відзначити, що у наших конкурсантів були дуже сильні супротивники. Адже у всіх хореографічних колективів області — багата матеріально-технічна база та професійні керівники.

Тим більше, приємні були хвилини, коли журі, після годинної перерви на визначення переможців, назвали серед кращих і Буринь, і Піски.
Таким чином, на Буринщину зразковий аматорський ансамбль танцю «Перлина» привіз Диплом ІІ ступеню та Кубок дипломанта, а хореографічний колектив «Родзинки» — Диплом з відзнакою.

Наступним широкомасштабним етапом буде участь цих двох колективів у фестивалі-конкурсі народних танців, який відбудеться в м.Суми 7 травня 2017 року.


Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з думкою автора