Вітаю всіх на моєму Блозі!

6 березня, 16:28
749
Валентина Волік

Валентина Волік

правозахисниця

Я, Валентина Волік, правозахисниця, працюю в системі безоплатної правової допомоги України.

Детальніше про мою діяльність можна дізнатися відвідавши сторінку Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - https://www.facebook.com/konotop.BVPD/?ref=bookmarks. Маю досвід роботи в сферах освіти, психології та державного управління. Останні 4 роки працюю в системі національного превентивного механізму, відвідую місця несвободи та розробляю рекомендації з питань дотримання прав людей. Про роботу НПМ в Україні можна подивитися тут: http://www.npm.org.ua/.  

Моє кредо в роботі: «Якщо не знаєш як поступати — поступай по закону»

Кожного дня я дізнаюсь про випадки порушення прав людей, причиною якого є  незнання ними  своїх прав та норм законодавства. Права людини - права та свободи, які кожна людина має виключно на тій підставі, що вона є людиною, і які, таким чином є однаковими для всіх людей. Людина, її права і свободи становлять у правовій державі найвищу соціальну цінність, саме на їхнє забезпечення й найповнішу реалізацію у суспільному житті має бути спрямована уся державна діяльність.

Мій блог розрахований на саму широку аудиторію. Він — для всіх і кожного, оскільки моя мета — не тільки просвітити своїх читачів з правових питань, але і дати корисні поради в сфері юриспруденції, психології, державного управління. Моя мета — поділитися своїм досвідом та досвідом клієнтів «як тримати удар» не тільки в правовому, але і в психологічному аспекті, навчитися захищати себе від неповаги  чиновників.

В цьому блозі я буду розповідати своїм читачам, як навчитися захищати свої права, як здобути впевненість в собі, стати лідером. Я буду ділитися своїм досвідом, знаннями, думками, успіхами, ідеями, які, впевнена, будуть корисними читачам блогу. Точно знаю, що ряд базових правових знань буде корисним кожній людині та при цьому не потрібно буде закінчувати юридичний факультет. Хочу, щоб мої знання, досвід допомогли якомога більшій кількості людей та були спрямовані на їх благо.

Буду вдячна за зворотній зв’язок, ваші коментарі та зауваження.

Cлідкуйте за моїм блогом, щоб дізнатися більше цікавого та корисного!

Коментарі(1)
Мауги
2017-10-09 19:21:06
Була мумійом в горисполкомі рибьим глазам так и осталась, навіть не читав....