googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

З турботою про майбутнє країни

19 квітня, 22:57
500
Антон Проценко

Антон Проценко

громадський діяч, журналіст

Я вважаю, що кожна дитина має право реалізувати себе у житті...

Весна! Десь вже розпускаються квіти, а десь ще тільки з'являєтьсчя свіжа травичка... Виникає бажання зробити щось корисне, поділитись радістю. Зробити добру справу.

Цими днями в багатьох містах України відбуваються акції Міжнародного соціального проекту "Тиждень Добрих Справ". Тут і збирають речі для знедолених, і кошти та матеріали на лікування тяжкохворих, допомагають тваринам, прибирають території парків... Дуже багато різноманітних акцій.

Однак, не всі можуть взяти в них участь - десь потрібна попередня реєстрація, оскільки розраховують кількість інвентарю... А в більшості міст, сіл та селищ України проект ще не представлений.

Але я знаю, що люди потребують робити справжні добрі справи, бажають принести користь! Справді!

Така можливість є завжди!

Проект VIPускники-2018 орієнтований на дуже важливу місію - соціалізувати, допомогти реалізувати себе в житті вихованцям інтернатних закладів. Адже всі діти заслуговують на гідне життя, і несправедливо обмежувати у цьому праві жодного з них лише через те, що доля підготувала їм складне випробування.

Так склалося, що маючи власну нормальну родину, навчаючись в нормальній школі, я не з чужих слів знаю про життя в інтернатах... Я хочу і підтримую проект, тому що вважаю - це важливо для майбутнього нашої країни!

Моє улюблене кафе не втратить клієнта і не збанкрутує, якщо я раз чи два не вип'ю кави, не замовлю смаколик. Заощаджені кошти можна перерахувати на потреби проекту. Для мене це важливо. І якщо хтось бажає зробити те саме, можу запропонувати наступну інформацію:

- Перерахувати кошти на рахунок БФ «Виключно звичайні» для реалізації проекту «VIPускники-2018» (в Приват 24 в розділі Мої Платежі написати Виключно звичайні, серед запропонованих варіантів вибрати «Виключно Звичайні» БФ і перерахувати ту суму, яка є для вас зручною (в полі вказати «на проект VIPускники») або в будь-якому терміналі Приват в полі для пошуку написати «Виключно звичайні» і далі - по плану). Для перевірки дані благодійного фонду - МФО 320649, Рахунок 26008052669085, ОКПО (ЄДРПОУ) 41762768;

Будемо дуже вдячні кожному благодійнику!


 


Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з думкою автора