googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Звіт про роботу депутата Віталія Гланца

19 лютого, 15:34
2409
Віталій Гланц

Віталій Гланц

Депутат Конотопської міської ради VII скликання

Звіт про роботу депутата Конотопської міської ради 7 скликання Гланца Віталія Аркадійовича за 2017 рік (виборчий округ №24)

Я, Гланц Віталій Аркадійович, увійшов до депутатського корпусу Конотопської міської ради 7 скликання за результатами місцевих виборів 2015 року за списком від Конотопської міської організації «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП», яка зареєстрована за адресою: м.Конотоп, вул.Успенсько-Троїцька, 39. Фактично офіс партії знаходиться за адресою: м.Конотоп, вул.Братів Лузанів, 48.

Відповідно до рішення міської ради від 01 грудня 2015 року «Про закріплення депутатів Конотопської міської ради 7 скликання за виборчими округами та організацію прийому громадян депутатами» (7 скликання 2 сесія) закріплений за виборчим округом №24 (вул.Батуринська: 6; вул.Виконкомівська, вул.Драгомирова: 2–19; вул.Конотопських дивізій, Виконкомівська, вул.Кутузова, вул.Олександрівська: 3–34, 36, 38; вул.Рибалка, вул.Сарнавська: 3–39, 41; вул.Сарнавська, Драгомирова, вул.Володимира Великого, вул.Соборна: 9–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Михайла Сусло, вул.Ярківська: 4–53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93; пл.Конотопських дивізій, пл.Ярмаркова, пров.1 Рибалка, пров.1 Сарнавської, пров.1 Володимира Великого, пров.2 Рибалка, пров.2 Сарнавської, пров.2 Володимира Великого, пров.3 Володимира Великого, пров.3 Ярмаркової, пров.4 Володимира Великого, пров.4 Ярмаркової, пров.5 Володимира Великого, просп.Червоної Калини: 2–14.).

Протягом звітного періоду мною проводилася робота на закріпленому окрузі, в постійних комісіях та на сесійних засіданнях.

1 грудня 2015 року обраний головою постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, антикорупційної політики, врегулювання конфлікту інтересів, демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією та правоохоронними органами, взаємодії з органами самоорганізації населення. До основних моїх обов’язків входить головування на засіданнях комісії, вивчення та опрацювання матеріалів сесії в комісії, підготовка висновків та рекомендацій комісії з профільних питань, оформлення протоколу комісії відповідно до чинного законодавства, участь у розробці заходів у сфері антикорупційної політики, по забезпеченню законності, охорони громадського порядку, прав, свобод та законних інтересів громадян, узагальнення пропозиції депутатів, постійних комісій стосовно регламенту міської ради, законопроектів України, розгляд питань діяльності органів самоорганізації населення та інші питання, що згідно чинного законодавства знаходяться в моїй компетенції та компетенції комісії.

Постійно беру участь у сесійних засіданнях міської ради. В 2017 році міським головою скликалося 24 пленарні засідання ради, в 22 засіданнях я взяв участь. На жаль, частиною депутатського корпусу в 2017 році більшість скликаних засідань ради були проігноровані, що призвело до невирішення важливих питань життєдіяльності міста та громади Конотопа.

На виконання вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» щосереди з 12.00 до 13.00 здійснюю особистий прийом громадян за адресою: м.Конотоп, вул.Успенсько-Троїцька, 37А, ІІ поверх, район магазину «Копія». За даний час мною було проведено 135 прийомів. За результатами прийому були оформлені заяви мешканцям округу на матеріальну допомогу, на лікування, надавалася допомога у зв’язку із скрутним матеріальним становищем, а також були надані відповідні роз’яснення.

Загалом мною було надано матеріальну допомогу 65 мешканцям міста на загальну суму – 34950 грн.

Також протягом звітного періоду проводилися зустрічі з мешканцями округу.

Постійно працюю у виборчому окрузі, де існують деякі проблемні питання, але спільно з міською владою поступово намагаюся їх вирішувати. Найбільшим проблемним питання на моєму окрузі є капітальний ремонт доріг.

Також на виконання виборчих програм та доручень виборців, з депутатського фонду мною були спрямовані кошти на:

  • придбання меблів для приймального відділення Конотопської ЦРЛ – 1500 грн.;
  • завершення ремонту у приймальному відділенні Конотопської ЦРЛ – 2000 грн.;
  • завершення ремонту туалету на першому поверсі Конотопської ЦРЛ – 2000 грн.;
  • встановлення сигналізації в спортивній залі «Глобус» МЦФЗН «Спорт для всіх» - 2000 грн. (проспект Червоної Калини, 14);
  • ремонт трубопроводу в спортивній залі «Глобус» МЦФЗН «Спорт для всіх» - 3000 грн. (проспект Червоної Калини, 14);
  • придбання холодильника для ДНЗ №10 «Ялинка» – 8000 грн. (вулиця Володимира Великого, 32);
  • придбання проектору для ДНЗ №2 «Вербиченька» – 9000 грн. (вулиця Сарнавська, 15);
  • встановлення вуличного освітлення по 2-му провулку вулиці Сарнавської – 10000 грн.;
  • матеріально-технічне забезпечення Конотопської ДЮСШ - 12000 грн. (проспект Червоної Калини, 1);
  • матеріальне забезпечення танцювального колективу «Free dance» будинку культури «Зоряний» - 1000 грн. (проспект Червоної Калини, 7).

Також за власні кошти було встановлено двері у під’їзді по проспекту Червоної Калини, 13, за кошти місцевого бюджету здійснено асфальтування розриття біля будинку по проспекту Червоної Калини, 11.

Мною, як депутатом міської ради, було взято активну участь в організації та проведенні Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби «Конотопська битва», надано активну спонсорську допомогу в проведенні танцювальних змагань в МБК «Сучасник», постійно здійснюю активне спілкування на закріпленому окрузі з керівниками навчальних, культурних, спортивних закладів міста з вирішення нагальних та проблемних питань закладів.

В листопаді 2017 року в БК «Сучасник» було проведено зустріч з мешканцями кварталів по виборчому округу №24, на якій я прозвітував про свою роботу на окрузі, розповів про плани на майбутнє, а також були розглянуті важливі питання благоустрою округу.

​Всі питання, які були поставлені переді мною громадою міста, які реально було виконати, вирішені, а звернення громадян щодо надання матеріальної допомоги задоволені.

У своїй діяльності постійно керуюсь Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами України.

Депутат Конотопської міської ради 7 скликання

​​​​​​В.А.Гланц


Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з думкою автора