Представники релігійних конфесій в Конотопі публічно виступили проти Маршу рівності

16 червня 2017, 16:15Андрій Кривулько
807
Представники релігійних конфесій в Конотопі публічно виступили проти Маршу рівності
Фото:  Громадське телебачення
Відповідне звернення, підписане представниками різних релігійних конфесій міста, з’явилось на офіційному сайті Конотопської міської ради.

«Ми, представники релігійних конфесій міста, глибоко засмучені та занепокоєні тією інформацією, що в нашому славному місті заплановано проведення так званого «Маршу Рівності» ЛГБТ-спільноти. Принципи, на яких формується Українське суспільство – це життя, сім’я та любов до Бога. Ми виступаємо проти даного заходу та пропаганди одностатевих відносин та шлюбів. Основою християнського життя є сім’я, любов між чоловіком та жінкою. В той же час, знаючи про обурення та незадоволення мешканців міста з приводу можливого проведення даного заходу в місті Конотопі, закликаємо вірян не піддаватися провокаціям, не допустити того, щоб у нашому місті були сутички або фізичне насилля. У неділю закликаємо всіх помолитися за здорову українську родину, за мир на нашій українській землі», — йдеться у тексті звернення.

Під зверненням стоять прізвища пастора церкви повної Евангелії «Перемога» Андрія Топала, служителя церкви «Голос Надії» Анатолія Рабия, пастора церкви «Голос Істини» Юрія Черевка, секретаря Конотопської єпархії УПЦ протоієрея Богдана Никитюка, настоятеля Свято-Миколаївського храму УПЦ КП ієрея Анатолія Ілюсіна, настоятеля парафії Матері Божої Фатимської Римо-Католицької Церкви отця Ромуальда, настоятеля храму мучителя Іоана воїна УПЦ КП протоієрея Степана Кузя.

Варто зазначити, що 13 травня 2017 року до редакції порталу «ТопКонотоп» надійшов лист від начебто очільника Сумського обласного осередку РПЛ Вячеслава Шапошника, в якому повідомлялося про проведення Маршу рівності у Конотопі 18 червня. У телефонній розмові Вячеслав Шапошник спростував інформацію, назвавши лист провокацією і фейком.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)