googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Чисті зуби не хворіють: що конотопцям варто знати про професійну чистку зубів

01 жовтня 2018 • Анастасія Залозна
 1717
publications_item
Фото:  konstantynov/Depositphotos
«Хочете мати ідеальну посмішку? Мерщій придбайте нашу зубну пасту!». Кожен бачив подібну рекламу. А потім у магазині кортить придбати розрекламований продукт. Адже так хочеться вірити, що вже «після другого тижня застосування» наша посмішка сяятиме. Чому звичайної чистки зубів вдома недостатньо розповість лікар-стоматолог клініки «ЭстетДент».

Чому «стандартних» процедур вдома недостатньо?

Лікар-стоматолог клініки «ЭстетДент» Олена Калита розповідає, що навіть при ретельному чищенні зубів все одно з’являються зубні відкладення та зубний камінь. Пояснити це дуже просто: наліт утворюється по всій поверхні зубів і не всюди його можна видалити за допомогою щітки та нитки. З часом наліт твердне і перетворюється на зубний камінь.

Спеціаліст роз’яснює, якщо не знімати зубні відкладення, то ясна запалюються. Як наслідок — неприємний запах з рота, постійна кровоточивість ясен, зуби починають розхитуватись, що може призвести до їх випадання. Позбутися зубного каменя та попередити ці проблеми допоможе професійна чистка зубів у стоматолога.

Що таке професійна чистка зубів?

Професійна чистка зубів — це комплекс заходів, який забезпечує видалення зубного каменю і нальоту на зубах. Вона буває механічною, ультразвуковою та хімічною.

За словами лікаря-стоматолога Олени Калити, клініка «ЭстетДент» пропонує послуги саме ультразвукової чистки, через те, що цей метод вважається найбезпечнішим. Процедура здійснюється за допомогою спеціального апарату, що випромінює вібраційні хвилі. Таким чином зубний камінь легко відділяється, а емаль не пошкоджується.

Як часто необхідно проходити процедуру?

Тут застосовується індивідуальний підхід. Періодичність проходження процедури для кожного пацієнта визначається окремо. Враховується місцевість, в якій проживає людина, яку воду п’є та чим хворіє. У деяких випадках достатньо робити раз на рік, в інших — два рази. Є пацієнти, яким кожні три-чотири місяці потрібно робити чистку.

Як швидко та на які результати чекати?

Ультразвукова чистка — це в першу чергу профілактика розвитку різних захворювань порожнини рота. Вона видаляє не тільки зубний камінь та наліт, а й бактерії, чим підтримує здорову мікрофлору ротової порожнини.

«Позитивні зміни буде видно одразу. Навіть після першої чистки у пацієнта ясна «підтягнуться» і щільно охоплять зуби, зникне неприємний запах з рота, зуби стануть на один-два тони світліші. Завдяки цій процедурі можна запобігти або усунути утворення карієсу, пародонтозну, запальних процесів в яснах тощо», — говорить фахівець.


Якщо не хочеш витрачати купу грошей на лікування зубів, треба пам'ятати: чисті зуби не хворіють. Якщо чистити зуби після їжі й двічі на рік робити професійну чистку у стоматолога — зуби будуть здоровими. І, головне, коштуватиме це значно дешевше, ніж нова пломба чи коронка. Клініка «ЭстетДент» знаходиться за адресою: проспект Миру, 48. Записатися на прийом можна за телефоном: (067) 396-72-30.