googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Чому ковбасу та сири з Європи конотопці шукають у магазині солодощів

18 жовтня 2018 • На правах реклами
 6769
publications_item
Фото:  ТопКонотоп
У центрі міста є магазин солодощів, в якому можна придбати не лише цукерки з шоколадками, а ще — якісні європейські сири, ковбаси, соуси, консервацію та багато іншого. Дізналися, як так вийшло та чому туди варто завітати.

Магазин Candy House знаходиться на вулиці Лазаревського, неподалік будинку торгівлі. Він має характерну вивіску «Солодкі вкусняшки». Власник каже, що спочатку хотіли продавати солодощі з Європи, які у місті більше ніде не знайдеш.

Справа у тому, що він з родиною переїхав з Сум. У Конотопі вибір продукції невеликий, тому вирішили відкрити магазин з оригінальними солодощами з Європи. Дітей у Конотопі багато, і попит на європейську продукцію є.

Каже, що ажіотаж викликали майже одразу. І не дивно, адже уся продукція оригінальна, привезена з ЄС. Ціни іноді навіть нижчі за українські аналоги, а якість вища. Згодом постійні покупці почали просити привезти інші товари — ковбаси, сири, соуси, консервацію, олію тощо. Власник не відмовив — і тепер іспанську ковбасу розмітають з прилавків майже одразу.

Є продукція з Німеччини, Чехії, Словаччини, Польщі Нідерландів та інших європейських країн. Продукти везуть з тих самих складів, що й великі європейські супермаркети, націнку роблять мінімальну. Тому продукція коштує майже вдвічі дешевше, ніж у звичайних магазинах.

У Конотопі Candy House працює майже рік, аналогів у місті немає. Спробувати якісні продукти з Європи запрошують всіх бажаючих. Смачно, недорого і вибір великий.

Магазин має профіль в Instagram, де регулярно публікують нові смаколики, що надходять у продаж.