googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

5 історій конотопців, які дивляться на світ через об'єктив фотокамери

04 серпня 2017 • Анастасія Залозна
 3009
publications_item
Фото:  ТопКонотоп
Цього разу мова піде про конотопців, які у прямому сенсі вміють спіймати мить на об’єктив власної камери. Наші герої розказали, з чого починалось їх захоплення фотографією, в яких жанрах полюбляють працювати та що дарує натхнення для втілення ідей в життя.

Ігор Мусієнко, 23 роки

«Захоплювався фото та відео з самого дитинства, але працювати на серйозному рівні почав декілька років тому. Займатися фотозйомкою — це не просто купити апаратуру та освоїти навички Фотошопу, а й постійно вдосконалювати свої знання, багато практикувати і бути гарно обізнаним у техніці, що тримаю в руках».

«З самого початку це було просто хобі. Через любов до фото я намагався при першій-ліпшій можливості брати до рук фотоапарат. І, якщо спочатку фотографував для себе та друзів, то пізніше, коли моїми роботами почали цікавитися, як говорять, друзі друзів, прийшло розуміння, що моє хобі може приносити прибуток».

«Якщо говорити про жанри, то я віддаю перевагу пейзажній та портретній зйомці. Особливо подобаються чорно-білі фотографії».

«Натхненням для мене слугують роботи інших фотографів. Крім того, мене ніколи не підводила моя фантазія та власний погляд на світ».

«Виступив організатором «Конотопської фотосушки». Також декілька моїх фоторобіт розмістили в спортивному інтернет-виданні. Зараз всі зусилля направлені на відкриття власної фотостудії».

«Тим, хто тільки взяв до рук фотоапарат, хочу порадити: Мрійте! А потім втілюйте в життя!»

Юрій Кривоносов, 30 років

«Фотографією почав цікавитися на останньому курсі академії, де вчився на інженера-механіка. Пропрацювавши за фахом, я зрозумів, що пов'язувати все своє життя з цим не хочу. Коли робив перші знімки, навіть не припускав, що все так швидко і стрімко буде відбуватися. Фотографія стала поглинати весь мій час».

«Я самоучка, люблю пізнавати нові речі методом проб і помилок. Через деякий час усвідомив, що моїх базових знань в фотографії мало. Тому вирішив піти на навчання до професійних фотографів, майстрів своєї справи».

«З дитинства було якесь своє нестандартне сприйняття навколишнього середовища. З віком захотілося донести своє бачення до інших. Фотографія вже 5 років є невід'ємною частиною мене. Це вже не хобі, це сенс життя. Отримую величезне задоволення від своєї роботи. Саме фотографія сформувала мене, як особистість. Вона відкрила очі на речі, які раніше навіть не помічав».

«Найбільше подобається знімати в форматі «Love story». Тут немає ніякого поспіху, немає обмежень у часі. Люди показують свої справжні емоції, почуття один до одного. Отримую нереальне задоволення від самого процесу роботи з людьми, процесу створення образів».

«Я постійно займаюся самоосвітою, відвідую майстер класи, переймаю досвід американських і європейських колег. Знімаю так, як я відчуваю».

«Починаючим фотографам пораджу багато і постійно працювати над собою, бути цілеспрямованими, любити фотографію і віддаватися повністю своїй улюбленій справі».

Маша Буйвал, 16 років

«Про професію фотографа дізналася ще років 5 назад. Фотографувати почала лише цього літа. Потім дізналася, що таке Фотошоп, і понеслось... Навчалася працювати у програмі на фотографіях своїх подруг. Я швидко зрозуміла, що найважливіше в даний момент для мене — це покупка фотоапарата».

«Фотографія — дуже важлива частина мого життя. Приділяю їй весь вільний час, намагаюся знайти і придумати цікаві ідеї, щоб втілити їх в реальність. Це радше хобі, ніж робота».

«Звичайно з натхненням іноді буває важко. Можу сидіти просто на уроці, задуматися про своє, і в голову стукне ідея пози або якась річ, яку можна обіграти».

«Хоч я фотографую не так давно, за цей час вже встигла отримати друге місце на виставці «Конотопська Фотосушка».

«Адміністрація моєї школи, дізнавшись, що я почала займатися фотографією, запропонувала мені брати участь в різноманітних конкурсах. Саме над ними я зараз плідно працюю. Нещодавно в Конотопі відкрилась перша студія для фотосесій, з якою стала співпрацювати».

«Для фотографів-початківців можу сказати, що не варто опускати руки і шукати легких шляхів. Потрібно завжди розвиватися в плані постановки фотографії, ідей і обробки фото».

Борис Слободянюк, 22 рік

«На відносно хорошу техніку почав фотографувати з 10-го класу. Взагалі, першим кроком до фотозйомки став перший телефон з камерою».

«Навіть і не знаю, з чого почалось захоплення. Напевно, вся справа в тому, що у мене була можливість і бажання фотографувати».

«Для меня це більше ніж хобі, але все ж не робота. Наразі я на шляху до того, що б це стало роботою і приносило гроші».

«Знімав по-різному і в різних жанрах, проте перевагу віддаю fashion foto».

«Досвід отримую з власних висновків та спостережень. Натхнення — з навколишнього світу. В ньому все чарівне і красиве — потрібно тільки побачити».

«Брав участь в програмі «Телеакадемія» на каналі «Перший національний». Переміг в конкурсі «Гаряча крига». Фотографував Сергія Міхалка соліста гурту «Ляпіс Трубецкой» для обкладинки журналу та статті».

«Моя порада для людей, які тільки відкрили для себе фотозйомку: фотографуй завжди».

Анастасія Кондрух, 16 років

«Фотозйомкою займаюся недовго — трохи більше року. Взагалі, з самого дитинства мені подобається фотографія, завжди хотілося спробувати самостійно. Коли підросла, з’явилася можливість втілити дитячу мрію в реальність. Рік тому я спробувала — сподобалося. Ось і до сьогодні не покинула це захоплення».

«На даний момент фотозйомка для мене — це хобі. Проте, в майбутньому планую на цьому заробляти. Було б дуже чудово поєднувати приємне з корисним».

«Віддаю перевагу таким жанрам, як портрет та натюрморт. Саме в них я здатна найбільше розкритися, тому вони мені до душі».

«Набираюся досвіду в конотопського фотографа Сергія Чініна. З допомогою своєї необмеженої фанатзії вигадую місця, ідеї та пози».

«Нещодавно перемогла в конкурсі «Фотосушка» та отримала головний приз. Завдяки своєму хобі познайомилася з великою кількістю хороших людей. Багатьом подобаються мої роботи».

«Фотографам, які тільки починають, раджу, по-перше, розвиватися, прагнути і знайти джерело, де можна черпати досвід. По-друге, ніколи не опускати рук, якщо щось одразу не виходить. По-третє, пробувати себе в різних жанрах».

Нагадаємо, Топ Конотоп підготував матеріал про людей, які регулярно прикрашають своє тіло новими татуюваннямиподорожують автостопом, віддають перевагу вуличним видам спорту та відмовились від м’яса.