googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Краще весілля, яке тільки можливо уявити: чому варто одружуватися саме в Конотопі

02 березня 2017 • На правах реклами
 4754
publications_item
Фото:  Агенція «Best Нoliday»
Весілля без перебільшення вважається одним з найважливіших моментів в житті кожної людини. ТопКонотоп дізнавався, як організовуються весільні церемонії в Конотопі та чим вони відрізняються від аналогічних заходів у великих містах.

Підготувати по-справжньому стильну і незабутню церемонію — справа не з простих. Процес організації весілля займає дуже багато часу і сил, тому все частіше молодята вдаються до послуг агенцій, де всю роботу беруть на себе професіонали.

Такі агенції є в будь-яких містах. Конотоп — не виняток. Більш того, конотопське весілля може дати фору церемоніям, які проводять у Києві чи Львові.

Весілля на природі (агенція «Best Нoliday»)

Справа в тому, що можливості святкування весілля в Конотопі обмежуються лише фантазією клієнта. Наприклад, в теплу пору року все більше молодят обирають виїзні весільні церемонії. Весілля на природі — красиве і зворушливе дійство, яке запам'ятається оригінальністю і неповторністю. Біля Конотопа є безліч мальовничих місць, присутні старовинні замки і церкви. Закоханим допоможуть обрати локацію та забезпечать обрану ділянку всім необхідним для проведення незабутньої церемоній.

Бажаєте оригінальне весілля? Немає проблем. Є можливість замовити, наприклад, фаєр-шоу або величезну панду. Реалізують будь-яку забаганку клієнта.

Величезна панда на весіллі (агенція «Best Нoliday»)

Крім цього надається широкий спектр стандартних послуг: створення індивідуальної поліграфії, особливого весільного сценарію, стильного оформлення, підбір професійного ведучого, музичного супроводу, фото- та відеооператора, шоу-програми, артистів, весільного кортежу, спецефектів, торта і багато іншого.

Оформлення весільного банкету (агенція «Best Нoliday»)

У Конотопі також організовують весілля «під ключ». Професіонали продумують та створюють оригінальну тематику весілля, до найменших подробиць розписують сценарій заходу, підбирають символіку, стиль і колористику. Молодятам також пропонують допомогу в організації власного часу напередодні весілля.

Весілля «під ключ» (агенція «Best Нoliday»)

Абсолютно все, що можна замовити і реалізувати у великому місті, можна зробити і у Конотопі. Додамо сюди колорит маленького та досить відомого містечка, мальовничі місця та цінову політику і отримуємо краще весілля, яке тільки можна уявити. 

Оригінальний декор для молодят (агенція «Best Нoliday»)

До речі, зробити свято дійсно незабутнім допоможе агенція «Best Нoliday», яка якраз і надає всі перераховані вище послуги.

З усіх додаткових питань можна звертатися за телефоном: 097-805-5144