googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Найшвидший Інтернет у Конотопі: як підключити і скільки коштує

09 листопада 2017 • На правах реклами
 10163
publications_item
Фото:  Анатолій Мусієнко
Телекомунікаційна компанія «Зурбаган» значно розширила покриття мережі Інтернет: стати абонентами можуть 98% конотопців, жителі сіл Попівка та Вирівка. Підключити швидкісний Інтернет у приватному секторі — справа не з дешевих, проте у «Зурбагані» діють привабливі акційні пропозиції.

Компанія використовує надсучасну технологію — PON (пасивна оптична мережа). Мережа побудована на базі оптоволоконної магістралі, тому абоненти мають можливість підключитись до Інтернету на швідкості до 1 Гбіт/сек.

Покриття

Якщо раніше жителі приватного сектору та найближчих до міста сіл, мали змогу користуватись лише дороговартісними бездротовими технологіями доступу до Інтернету (CDMA, WiMAX) з низькою пропускною здатністю, то тепер ситуація кардинально змінилася. Влітку 2017 року компанія «Зурбаган» розширила покриття кабельного дротового Інтернету, охопивши не тільки Конотоп, а навіть Попівку та Вирівку.

Підключення нових абонентів у приватному секторі. Фото Анатолія Мусієнка


На офіційному сайті компанії «Зурбаган» можна переглянути інтерактивну карту покриття мережі Інтернет. У приватному секторі, який помічений зеленим кольором, доступна послуга FiberNET-PON; «шпильками» відмічені багатоповерхівки, в яких можна підключитись до Інтернету за допомогою послуги FiberNET.

Карта покриття на офіційному сайті ТК «Зурбаган». Натисни на скріншот, щоб дізнатися про наявність Інтернету у твоєму будинку


Вигідні тарифи та акції

Підключення до Інтернету для жителів приватного сектору не можна назвати дешевим, проте у «Зурбагані» наразі триває акція: стати абонентом можна усього за 300 гривень. Потрібно лише укласти контракт, за яким абонент зобов'язується користуватися Інтернетом протягом двох років. Тарифів усього два — 100 та 150 гривень за місяць безлімітного доступу зі швидкістю до 50 та до 100 Мбіт/сек відповідно.

Бригада за роботою при підключенні FiberNET-PON. Фото Анатолія Мусієнка


Як наголошують у компанії, без акції вартість підключення складає близько 2.5 тисяч гривень, але це все одно не звільняє від щомісячної плати за послугу. Тобто, якщо не має різниці, навіщо платити більше?

До речі, для мешканців конотопських багатоповерхівок також триває акція — безкоштовне підключення до мережі Інтернет за технологією FiberNET. Тут пропонують аж чотири тарифи, найдешевший з яких — усього 70 гривень за місяць.

Варто зазначити, що абоненти ТК «Зурбаган» мають можливість користуватися послугою IPTV — переглядати 23 телеканали у найкращій якості.

Обладнання для підключення високошвидкісного Інтернету. Фото Анатолія Мусієнка


Сервіс та обслуговування

На офіційному сайті компанії «Зурбаган» функціонує особистий кабінет для абонентів. Там можна у будь-який час поповнити рахунок за допомогою банківської картки, переглянути історію платежів, змінити тариф та отримати технічну підтримку. Більш того, існує послуга “обіцяний платіж”, якою можна скористатися, якщо закінчились гроші на рахунку, а можливості внести платіж поки немає.

Абоненти ТК «Зурбаган» можуть поповнити рахунок та змінити тариф, не виходячи з дому. Скріншот з офіційного сайту компанії


Використання особистого кабінету звільняє від потреби щомісяця їздити в офіс компанії, що значно економить час клієнтів.

В «Зурбагані» працює «гаряча лінія», куди можна зателефонувати та отримати консультацію. Доступні номери усіх мобільних операторів України, можна також написати листа на електронну адресу, зв’язатись з представником компанії у соцмережах.

Як стати абонентом

Офіс телекомунікаційної компанії «Зурбаган». Фото Анатолія Мусієнка


Офіс телекомунікаційної компанії «Зурбаган» знаходиться за адресою: вулиця Євгена Коновальця, 4.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, перерва з 13:00 до 14:00. Субота та неділя — вихідні.

Телефони:

067-300-22-00 (Kyivstar);

066-300-22-00 (Vodafone);

073-200-22-00 (Lifeсell).

Стаціонарні телефони: (05447) 6-12-37; (05447) 2-33-43.

Офіційний сайт компанії: www.zurbagan.tv

E-mail: info@zurbagan.tv

Сторінка у Facebook: www.facebook.com/zurbagan.tv