googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Робота з гнучким графіком і високою зарплатою у Конотопі — це реально?

17 вересня 2018 • На правах реклами
 2864
publications_item
Фото:  fastweb.it
Чи доводилось Вам шукати роботу? Точніше, чи доводилось Вам шукати роботу у Конотопі? Якщо так, то вам добре відомі труднощі, з якими зіштовхуєшься у пошуках оптимальної вакансії. ТопКонотоп вирішив з’ясувати, чи реально у місті отримувати високу зарплату, мати зручний графік та ще й дружній колектив.

Пропозиції є, але бажаючих обмаль. Чому так?

ТК раніше вже аналізував ринок праці в місті й тоді з’ясувалося, що у Конотопі існує неабиякий попит на водіїв, токарів, перукарів, фармацевтів, інженерів, бухгалтерів тощо. Ресторани, бари чи кав’ярні постійно шукають кухарів, офіціантів та барменів.

Як інформує Конотопський міськрайонний центр зайнятості, тільки у 2017 році у пошуках вакансій до них звернулися 5300 осіб. Не слід забувати й про студентів, які теж зацікавлені у роботі, але з гнучким графіком.

У розділі порталу «Вакансії» та на сторінках газети «Факти» варіантів працевлаштування безліч. Отже, робота є. Проте більшість пропозицій залишаються актуальними упродовж тривалого часу. Стає зрозуміло, що охочих обійняти вакансії бракує.

Що ж відлякує потенційних робітників?

Частину претендентів не влаштовують умови праці, решту — відсутність запису у трудовій книжці. Але, в першу чергу, більшість незадоволена низькою зарплатою.

За інформацією управління статистики, середньомісячна заробітна плата штатного працівника у Конотопі за другий квартал 2018 року становить 7604 гривень. Проте, у вакансіях найчастіше пропонують «мінімалку».

Чи є достойна альтернатива?

Рік тому у Конотопі відкрилось відділення одного з найбільших в Україні контакт центрів — eCall. Він займається наданням послуг великим компаніям, серед яких — «Vodafone», «Альфа-банк», «Нова пошта» тощо. eCall активно шукає нових працівників.

Серед головних переваг роботи — гнучкий графік та, в реаліях нашого міста, достойна зарплата. Працівник складає зручний для себе графік роботи, а в подальшому може його регулювати. Оплата нараховується в залежності від кількості відпрацьованих годин і якості роботи. Чим довше людина працює в компанії, там вище бонуси, які вона отримує. Початкова зарплата — від 5500 гривень. Є можливість працювати студентам, яким не виповнилось 18 років.

Аби пересвідчитися, що робота в eCall насправді приваблива, ТК вирішив поспілкуватися з працівниками контакт-центру.

Крістіна Щербина, 28 років, молодший керівник групи

«Працюю в компанії рік. Роботу знайшла за оголошенням. Обрала через гнучкий графік — для молодої матусі це дуже важливо. Приємно, що компанія розвивається. Якщо ти себе гарно зарекомендуєш, то на тебе чекає стрімкий кар’єрний ріст. Наприклад, я спочатку була оператором, згодом стала тімлідером, а потім — молодшим керівником групи. Не можу не відзначити, що як для Конотопа, у eCall пропонують гідну зарплату».

Тетяна Максимович, 35 років, оператор

«Працюю в eCall шостий місяць. Прийшла працювати сюди через гнучкий графік. Я зараз в декреті. Мені потрібно водити дітей і на танці, і в дитячий садочок, і до школи. Мені подобається сама робота, сам її принцип і колектив у якому працюю. Навіть у вихідні, коли є вільний час, я можу прийти на роботу».

Дмитро Горбик, 19 років, оператор

«Працюю тут майже сім місяців. Чому я обрав саме цю роботу? Я студент, і в eCall я можу підлаштувати свій графік. Дуже зручні умови: у тебе є власне робоче місце, надається все необхідне обладнання — мишка, клавіатура, гарнітура для роботи з клієнтом. Також круто, що є окремо обладнана кухня, де можна перекусити і поспілкуватися з іншими працівниками. Крім того, я помітив, що тут дуже хороший колектив і керівництво, яке прислухається до твоїх побажань».

Чи важко отримати роботу в eCall?

За словами менеджера компанії eCall Альони Завгородньої, прийти на співбесіду може кожен, кому виповнилося 16 років. Завищених критеріїв при прийомі на роботу немає. Головне — володіти комп’ютером, грамотно спілкуватися українською та російською мовами та не мати дефектів мовлення. Стажування триває до двох тижнів, а на деяких проектах навіть оплачується.

За словами Альони, працівники також можуть відвідувати тренінги та опановувати нові навички. Є можливість кар'єрного росту, адже коли в компанії відкривається нова вакансія, кожен співробітник може взяти участь у відкритому конкурсі й піти на підвищення.

Отже, який можна зробити висновок? Той, хто дійсно хоче знайти роботу може це зробити й в Конотопі. І не важливо, чи це молода мама в декретній відпустці, студент, який хоче трохи заробити, або просто людина, яка вирішила змінити сферу діяльності.


Якщо Вас зацікавила робота в компанії eCall, записатись на співбесіду можна за телефонами: (093) 170-40-96, (067) 674-73-17 або (050) 420-76-46.