googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі випікають унікальний хліб. Чому варто його скуштувати

09 листопада 2018 • На правах реклами
 5974
publications_item
Фото:  Facebook / Пекарня Конотоп Жигулевцевы
У магазинах — величезний вибір хлібних виробів на будь-який смак. Однак багато людей відмовляються від виробів з борошна, вважаючи їх шкідливим для організму. У Конотопі працює пекарня, яка випікає бездріжджовий хліб за оригінальним старовинним рецептом. Коштує він стільки ж, але значно корисніше. Кажуть, від нього навіть не повнішають.

Любителі здорового способу життя намагаються вживати саме бездріжджовий хліб. Він краще засвоюється і містить в собі більший запас енергії. Такий хліб не завдає шкоди кишковій мікрофлорі, на відміну від дріжджового тіста, яке може активізувати в організмі процес бродіння і привести до появи дисбактеріозу, зайвої ваги та навіть цукрового діабету.

Бездріжджовий хліб випікають на основі закваски, як це робили у давнину. У складі — борошно і вода, сіль та спеції за смаком. Ніякої хімії — максимум користі! Має протизапальні властивості, корисний при захворюваннях шлунка. Довше зберігається і, що дивовижно, немає запахів старіння.

А от готувати такий хліб складніше, ніж звичайний дріжджовий. Виробництво якісного виробу залежить від навичок пекаря та багатьох факторів. Він потребує значно більше уваги. Саме про цей хліб кажуть, що для виготовлення потрібно вкладати душу.

Хто хоча б раз намагався приготувати бездріжджовий хліб, знає про непередбачуваність результату і кількість витраченого часу. З цих причин хлібозаводи знаходять різні приводи, щоб не займатися цим напрямком — клопітно.

У Конотопі бездріжджовий хліб випікає ПП «Селянська Випічка». Керівник пекарні Юрій Жигульовцев розповів, що закваску роблять за стародавньою слов'янською технологією.

«Я не можу відповідати за всіх, хто каже, що його хліб не містить дріжджів. Мабуть, це так. Але за наше виробництво я можу гарантувати на 100 відсотків. У великих містах такий хліб коштує майже вдвічі дорожче. Але ми знизили ціну до вартості поточного заводського хліба. Зробили це, щоб захопити ідеєю здорового харчування якомога більше людей. Я абсолютно впевнений, що майбутнє саме за цим хлібом», — розповів Жигульовцев.

Перелік адреси, де можна купити бездріжджовий хліб — на сторінці пекарні у Facebook.