googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У скільки конотопцям обійдеться новорічний стіл?

15 грудня 2017 • Валерія Пашина
 2083
Новий рік наближається — у супермаркетах триває передсвяткова метушня. А ми традиційно оцінюємо, скільки грошей свято «з’їсть» у конотопців. Порахували вартість «економного», «стандартного» та «елітного» столу.

Ми обійшли три різних супермаркети та один магазин. В меню: традиційний салат «Олів'є», нарізка (м'ясо, ковбаса, риба, сир) фрукти, солодощі, бутерброди та алкоголь. Кількість продуктів — на невеличку компанію.

Маємо середню вартість трьох продуктових наборів:


«Економний» варіант найдешевше коштує у магазині «АТБ», трішки дорожче — у магазині «Файна господиня», супермаркетах «ЕКО-маркет» та «Фора».

Продукти на «середній» новорічний стіл краще купляти у «АТБ», бо ціни там виявились найнижчими. На другому місці за ціновою політикою виявився «ЕКО-маркет». У «Форі» та «Файній господині» ціни виявились майже однаковими, але дорожчими за конкурентів.

«Елітний» набір продуктів вигідніше купувати у «Файній господині». У «АТБ» — трішки дорожче. Далі йдуть відповідно «ЕКО-маркет» та «Фора».


Порівняно з минулим роком, вартість «економного» продуктового набору збільшилась на 44%,  «середнього» — на 24%, «елітного» — на 17%.

Варто зазначити, що критерієм оцінювання була лише вартість продуктів, без урахування якості та сервісу. Тож радимо уважно дивитись на якість пакування, терміни придатності та склад продуктів.