googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

В Конотопі новоспечених матусь безкоштовно навчатимуть основам веб-розробки

08 грудня 2016 • Андрій Кривулько
 1045
publications_item
Фото:  
Триває набір групи на безкоштовні курси програмування для мам в декреті «IT Moms». Навчання організовують в рамках проекту Technology Nation від Фонду BrainBasket.

Мета даного проекту полягає у тому, щоб зацікавити і навчити жінок основам веб-розробки або веб-дизайну для того, щоб вони мали можливість працювати віддалено, фрілансити. Це дозволить новоспеченим мамам розширити свої знання та коло спілкування, а також заробляти гроші, перебуваючи в декретній відпустці.

Навчання для мам планується на безкоштовній основі, триватиме протягом 3-4 місяців, два-три рази на тиждень, в залежності від програми викладача.

Групи будуть займатися за змішаною схемою, що передбачає навчання онлайн і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек-хабів.

Основні критерії відбору учасників: знання англійської мови не нижче рівня Upper Intermediate (вище середнього); на момент подачі заявки на участь необхідно бути в декретній відпустці по догляду за дитиною та мати бажання освоїти нову професію.

Ініціатором курсів з програмування в Конотопі виступив місцевий ІТ кластер.

Зареєструватись на курси можна за цим посиланням: https://goo.gl/QZ4zGK

ТопКонотоп
На правах реклами