googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Публікації

Які ІТ-професії цікавлять конотопців? Соціальний експеримент

Існує стереотип, що всі айтішники — це програмісти, але це не так. IТ-галузь об’єднує в собі безліч напрямків — від дизайнерів до бізнес-аналітиків. ТопКонотоп та Конотопський ІТ кластер пропонують переглянути найпопулярніші ІТ-спеціальності та відмітити ті, що можуть зацікавити тебе або твоїх знайомих.

19 квітня 2018   350
Самі собі автодор: Конотопці латають дорогу будівельним непотребом

Гуртом проти бездоріжжя. Мешканці 5-го провулку вулиці Пушкіна та вулиці Марусі Чурай взялися самотужки упорядковувати дорожнє покриття. Детальніше про це — у сюжеті ТопКонотопу.

18 квітня 2018   804
Ринок праці у Конотопі: немає роботи чи бажання працювати?

«У нашому місті нормальної роботи немає», — ця фраза нерідко лунає з вуст жителів Конотопа. Ми проаналізували найпопулярніші сегменти ринку праці та наскільки вони актуальні для жителів міста.

13 квітня 2018   915
Кілометри жаху: коли у Конотопі почнуть ремонтувати дороги?

Майже 90% дорожнього покриття міста потребує ремонту, кількість ям і вибоїн зашкалює. Поки міський голова та депутати безрезультатно шукають конструктив, містяни щодня вимушені відчувати на собі результати «дорожньої бездіяльності». Детальніше про це — у сюжеті ТопКонотопу.

12 квітня 2018   841
Закон і реальність: Чому у Конотопі неможливо сортувати сміття?

З 1 січня 2018 року згідно чинного законодавства мала б запровадитися практика роздільного сортування сміття. На календарі квітень, але нових баків для пластику, скла, картону та інших видів твердих побутових відходів немає у жодному мікрорайоні.

04 квітня 2018   757
Хто винен у відсутності бюджету та що буде далі? Версії депутатів та міського голови

Понад три місяці Конотоп живе без бюджету. Результати цього на собі відчуває кожен — чого варті одні лише розбиті вщент дороги. І це в той час, як на рахунках міста без діла лежать десятки мільйонів гривень.

29 березня 2018   973
Перевір, хто ти з найвідоміших роботів кіно?

Вигадані роботи минулого можуть стати реальністю у майбутньому. Тому пропонуємо пройти тест, який ми склали разом з конотопським "Клубом Робототехники". На кого з популярних роботів кіно ти схожий?

27 березня 2018   448
Кусюче питання: що робити з безпритульними тваринами у Конотопі?

У Конотопі стрімко зростає популяція безпритульних тварин. Деякі чотирилапі кидаються на перехожих, а інколи навіть кусають дітей та дорослих.

20 березня 2018   630
Від пам’ятки архітектури до стриптиз-бару: чому у Конотопі не працює кінотеатр

Будівлю у центрі Конотопа місцеві за звичкою називають «Кінотеатр». Але ось уже 10 років колишній кінозал на 450 місць пустує без ремонту та апаратури. «ТК» дізнавався, які таємниці ховаються за усім знайомим фасадом, чим нині живе "Мир" та коли тут збираються знову показувати фільми?

14 березня 2018   1134
Конотоп туристичний

Чи може зараз Конотоп мати великі перспективи на майбутнє, як цікавий туристичний проект? Безумовно так. Та що для цього треба робити?

28 лютого 2018   1580