googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Публікації

Православні храми Конотопу: уявна екскурсія

Кажуть, що всі дороги ведуть до храму. Храми — це ті архітектурні об’єкти, у будівництво яких завжди вкладалися величезні кошти та неабияка майстерність. Саме тому уявний маршрут ми присвятили духовним перлинам — православним храмам Конотопу.

14 лютого 2018   868
Експерт про відсутність бюджету у Конотопі: «Об’єктивно кажучи, це – колапс!»

Вже другій місяць Конотоп живе без бюджету. Чим це у подальшому загрожує громаді міста, як доведеться жити мешканцям та господарству міста, які матимемо наслідки?

08 лютого 2018   459
Покрокова інструкція: як підписати декларацію з лікарем?

З січня 2018 року в Україні почала діяти медична реформа. Тепер кожному громадянину потрібно обирати сімейного лікаря та педіатра, щоб підписати з ними декларації про медичне обслуговування.

07 лютого 2018   723
«Не менше 6 гривень»: чому деякі маршрути в Конотопі не обслуговує жоден перевізник

У Конотопі склалася ситуація, коли деякі автобусні маршрути існують лише «на папері». Приватні перевізники не бажають їх обслуговувати, а комунального автотранспорту банально не вистачає. Ми дізнавались, яка доля чекає на неактуальні маршрути та чому 4 гривні за проїзд — вже недостатньо.

02 лютого 2018   978
Що корисного для Конотопа зробив міський ІТ кластер у 2017 році

У Конотопському ІТ кластері підбили підсумки роботи організації за минулий рік. Серед головних здобутків — численні освітні проекти та заходи, а також активна участь представників ІТ кластеру на конференціях українського та міжнародного рівнів.

26 січня 2018   524
Туристична Конотопщина: на байдарці за снагою

Сплави на байдарках — чудовий спосіб провести літню відпустку, який надає особливі можливості для фізичного та духовного відпочинку, оздоровлення та загартування. Хочу розповісти про те, чому байдаркові сплави рікою Сейм по території Конотопського району можуть подарувати яскраві та незабутні моменти для любителів «зеленого туризму».

17 січня 2018   1152
Як виглядає Конотоп напередодні Нового року

Напередодні Нового Року та Різдва Христового Конотоп традиційно прикрашають відповідною атрибутикою. Атмосферу довгоочікуваних свят створюють яскраві ілюмінації, які освітлюють вулиці та головна ялинка міста.

28 грудня 2017   1047
ГородSapiens. Конотоп, событийный туризм, бренд города и прикладная урбанистика

У любого города мира — свой дух, атмосфера, свои проблемы и разные пути их решения. В этом эссе я предлагаю взглянуть на Конотоп под необычным углом, в разрезе того, что мы, горожане, уже имеем как потенциал для развития, какие современные тренды могли бы «прижиться» и… Читайте мои наброски о живом городе, о городе для жизни и о жизни в городе.

27 грудня 2017   1913
Зимова казка: чому конотопцям варто відзначати Новий рік на Закарпатті

Дні до Нового року швидко спливають, і питання про те, де відчути справжню Новорічну казку стають все актуальнішими. Тому, щоб новорічна відпустка була незабутньою, її варто планувати вже зараз.

15 грудня 2017   796
У скільки конотопцям обійдеться новорічний стіл?

Новий рік наближається — у супермаркетах триває передсвяткова метушня. А ми традиційно оцінюємо, скільки грошей свято «з’їсть» у конотопців. Порахували вартість «економного», «стандартного» та «елітного» столу.

15 грудня 2017   882