googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Публікації

Скільки коштує померти у Конотопі?

«Жити дорого, а померти ще дорожче», — чи насправді це твердження дійсне? Ми дізнались, у яку суму обійдеться «останнє прощання» у Конотопі та до чого готуватися тим, кого спіткало горе.

23 жовтня 2018   499
Чому ковбасу та сири з Європи конотопці шукають у магазині солодощів

У центрі міста є магазин солодощів, в якому можна придбати не лише цукерки з шоколадками, а ще — якісні європейські сири, ковбаси, соуси, консервацію та багато іншого. Дізналися, як так вийшло та чому туди варто завітати.

18 жовтня 2018   4202
Чисті зуби не хворіють: що конотопцям варто знати про професійну чистку зубів

«Хочете мати ідеальну посмішку? Мерщій придбайте нашу зубну пасту!». Кожен бачив подібну рекламу. А потім у магазині кортить придбати розрекламований продукт. Адже так хочеться вірити, що вже «після другого тижня застосування» наша посмішка сяятиме. Чому звичайної чистки зубів вдома недостатньо розповість лікар-стоматолог клініки «ЭстетДент».

01 жовтня 2018   755
Тарас Омельченко — про роботу попередників та перші кроки на посаді заступника міського голови

Чи поменшає ям на дорогах міста, на якій стадії підготовка до опалювального сезону та чи вдалося стабілізувати ситуацію з конотопським трамваєм — у ексклюзивному інтерв’ю Тараса Омельченка для ТК.

19 вересня 2018   2799
Робота з гнучким графіком і високою зарплатою у Конотопі — це реально?

Чи доводилось Вам шукати роботу? Точніше, чи доводилось Вам шукати роботу у Конотопі? Якщо так, то вам добре відомі труднощі, з якими зіштовхуєшься у пошуках оптимальної вакансії. ТопКонотоп вирішив з’ясувати, чи реально у місті отримувати високу зарплату, мати зручний графік та ще й дружній колектив.

17 вересня 2018   1842
Хто зараз керує Конотопом та яку стратегію мають новоприбулі управлінці — репортаж з міської ради

28 серпня більшість депутатів міської ради проголосувала за відставку міського голови Артема Семеніхіна. Плани «нової команди», яку обрали того ж дня, наразі невідомі — принаймні для загалу. ТопКонотоп вирішив дізнатись, як зараз працює міськвиконком, хто зайняв керівні посади та чого чекати далі.

05 вересня 2018   4225
Працевлаштування за кордоном: що потрібно знати конотопцям, аби не потрапити в халепу

Конотопці все частіше зважуються їхати на роботу до інших країн — переважно до Польщі. Проте майбутніх заробітчан нерідко зупиняє страх потрапити на гачок шахраїв. Також лякають жорсткі умови, коли доводиться працювати без вихідних і жити у бараках — і це за мінімальну плату. Як не потрапити у халепу, шукаючи закордонні заробітки — у порадах працівників компанії Work Life. Вони з 2016-го року надають послуги із працевлаштування за кордоном.

04 вересня 2018   2524
Міського голову відправили у відставку? Що буде далі? Досвід українських міст

У політичному житті міста — хаос. З одного боку, міського голову Артема Семеніхіна начебто відправили у відставку більшістю депутатського корпусу, з іншого — є сумніви у законності ухваленого рішення. ТопКонотоп вирішив дізнатися, де в Україні останнім часом «звільняли» міських голів і що з цього вийшло.

30 серпня 2018   3022
Обирок без Кантера

Обирок — це культове місце Чернігівщини. Десять років тому відомий мандрівник і кінорежисер Леонід Кантер заснував тут мистецький хутір, який став країною Мрій для багатьох особистостей. Чим живе арт-поселення після смерті засновника — дивіться у проекті телеканалу Кон-Такт «Обирок без Кантера».

24 серпня 2018   750
«Хочу займатися соціальним підприємництвом»: історія активної переселенки, яка мешкає у Ромнах

Вікторія народилась і виросла у Маріуполі. Вона й гадки не мала, що колись індустріальне місто біля моря стане прифронтовим. У Приазовському державному технічному університеті дівчина здобула вищу освіту, працювала податковим інспектором, виховувала сина. Одного дня, у червні 2014-го, все змінилося. Довелося наспіх пакувати чемодани і їхати з п’ятирічним Даниїлом до родичів у Ромни Сумської області.

22 серпня 2018   417