googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Публікації

До уваги жителей Конотопщини: як отримати пенсію, якщо у вас закрився банк?

Приблизно половина пенсіонерів отримують пенсію на карткові рахунки банків, ще половина — через Укрпошту. Однак, впродовж останніх двох років банки почали закривати відділення у селах та маленьких містечках, що поставило пенсіонерів перед проблемою: як і де отримати пенсію, якщо банківське відділення ліквідовано?

17 серпня 2018   208
Жінка в чоловічому світі — проблеми гендерної рівності

Інколи здається, що цей світ створений чоловіками і виключно для чоловіків. Чоловіки у владі, чоловіки в науці, чоловіки на ключових посадах на підприємствах… А розгляньте ще гендерний дисбаланс в оплаті праці! Він також, як ви розумієте, не на користь жінки…

13 серпня 2018   225
Четверта платформа лише для пасажирів: як у Конотопі борються зі стихійною торгівлею?

Бетонний паркан між ринком та залізницею і доступ до підземного переходу лише за наявності квитків на потяг — ці нововведення, запроваджені на залізничній станції «Конотоп», наробили у місті галасу. З одного боку цими кроками вдалося ліквідувати відомий осередок стихійної торгівлі на пероні 4-ї платформи. З іншого — тепер доводиться робити чималий гак, аби потрапити на офіційні ринки, що межують із залізничним вокзалом.

10 серпня 2018   1384
Велика проблема «по-маленькому»: де знайти туалет у Конотопі?

Культура починається з туалету. Якщо керуватися цим твердженням, то Конотоп нині перебуває мало не на печерному рівні розвитку — у 90-тисячному місті катастрофічно бракує безкоштовних вбиралень. А подекуди навіть наявність грошей не гарантує можливість скористатися облаштованим клозетом.

03 серпня 2018   1034
Вірити у диво чи отримати щеплення?

Було у батька три сини… Таким реченням починається багато історій. Наша теж стосується батька трьох синів, щоправда – опосередковано. У Івана К. дійсно є три сини і донька. Чоловік разом із дружиною вирішили провести експеримент над своїми дітьми. Вони ухвалили, що двох менших дітей не щеплюватимуть. Старші отримують всі щеплення відповідно до календаря, а менші – ні. Варто зазначити, що у родині дітки народжувалися один за одним із різницею у рік-два.

27 липня 2018   392
Які ІТ-професії цікавлять конотопців? Соціальний експеримент

Існує стереотип, що всі айтішники — це програмісти, але це не так. IТ-галузь об’єднує в собі безліч напрямків — від дизайнерів до бізнес-аналітиків. ТопКонотоп та Конотопський ІТ кластер пропонують переглянути найпопулярніші ІТ-спеціальності та відмітити ті, що можуть зацікавити тебе або твоїх знайомих.

26 липня 2018   1029
Рятівна дипломатія чи політична спекуляція на інсуліні?

Конотоп перетворився на місто, де діагноз діабет звучить як вирок. З травня 2018-го майже 300 конотопців, які потребують інсулінотерапії, потерпають через постійні перебої у видачі ліків за безкоштовними рецептами. Відмова від ін’єкцій для цих людей рівноцінна смерті. То ж хворі на діабет щодня хапаються за кожну соломинку, аби якось дотягти до прийняття довгоочікуваного бюджету-2018 та нарешті не хвилюватися, де взяти інсулін на завтра.

25 липня 2018   870
Втратив ногу в АТО, але залишився нескореним: історія Сергія Пашкова із Білопілля

Сергій Пашков — приклад перспективного і цілеспрямованого молодого чоловіка. Сьогодні йому 23, і він провідний юрист командування Білопільского районного військового комісаріату. Бути успішним, бути коханим, бути людиною, яка приносить користь суспільству, йому не завадило навіть одне з найстрашніших випробувань — втрата ноги внаслідок тяжкого поранення в зоні АТО.

24 липня 2018   6264
Тетяна Постельняк: «Участь у грантовій програмі допомогла мені професійно зайнятись улюбленою справою»

Тетяна прожила у Донецьку сім років. На Донбасі вийшла заміж, народила двох дітей. Жінка мала заможне і стабільне життя, яке її абсолютно влаштовувало. До того моменту, коли у місто прийшла війна. Тоді родина Постельняків наспіх cпакувала найнеобхідніші речі, забрала малих дітей і спішно виїхала на малу батьківщину Тетяни. У Суми прибули у травні 2014-го.

20 липня 2018   486
Волонтер Петро Панченко: «Ми їхали туди, де нас чекали…»

Що відразу відчувається, коли спілкуєшся з Петром Панченком, – його непідробна і щира прив’язаність до рідної землі. Про Дібрівську сільську раду, яку очолює 12 років, він говорить то з гордістю, то з неприхованим хвилюванням. Здається, що найменше сільський голова любить говорити про себе. І тому майже випадково дізнаюся, що за його плечима – понад 80 поїздок у зону АТО з допомогою для воїнів.

17 липня 2018   381