googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Публікації

Чому на дитячі майданчики Конотопа страшно пускати дітей?

Привели свою малечу на дитячий майданчик — будьте напоготові щосекунди. Адже окрім веселих забав на гірках і гойдалках, тут на дітей і батьків можуть чекати неприємні сюрпризи. Які саме? — досліджували журналісти ТК.

15 червня 2018   490
Сумщина – область, до якої турист… не доїде

Сумщина, як не прикро це визнавати, і досі залишається білою плямою на мапі впізнаваності. Навколо області існує певний інформаційний вакуум. Він іноді може зникати, але для цього у нас має статися якась надзвичайна подія, найчастіше – неприємна. От тоді Сумщина звучить! А потім знову тиша…

14 червня 2018   345
58-ма ОМПБр на ротації: як живеться військовослужбовцям у Конотопі

З часу повернення бійців 58 ОМПБр на ротацію минуло трохи більше двох місяців. Журналісти ТК дізналися, як живе військова частина та чим займаються військовослужбовці у мирному Конотопі.

13 червня 2018   3194
Голова Спілки ветеранів АТО Сумщини: «Ми — не відпрацьований матеріал»

Голова Спілки ветеранів АТО Сумської області Володимир Лаврик — про проблеми учасників бойових дій та про те, на яку допомогу можуть вони розраховувати.

12 червня 2018   244
«Мистецтво існує для того, щоб показати, де саме ти живий»: творче життя Сум, про яке знають не всі

Тато бачив її медиком, а мама взагалі не обмежувала доньку в інтересах. Тож у дитинстві вона змінила дуже багато захоплень. Мріяла стати рок-зіркою, принцесою, космонавтом, мандрівником, моряком…

07 червня 2018   202
Конотоп і журналістські стандарти: висновки незалежних експертів

Одразу 5 конотопських медіа проаналізували на предмет дотримання журналістських стандартів. Незалежний моніторинг програм ТРК Вежа та ТРО Кон-Такт, а також публікацій інтернет-видань ТопКонотоп, 05447.com.ua та Голос Конотопа здійснили незалежні експерти з ГО «Сумський прес-клуб».

06 червня 2018   342
Як переселенець з Луганщини змінює життя Шостки на краще

Василь Бороздін родом із міста Антрацит Луганської області. Він один з найактивніших переселенців Шосткинського району і точно — найвідоміший керівник громадської організації у Шостці. Сьогодні Василь — перший переселенець в Україні, який навчається на громадського радника.

31 травня 2018   447
Чому у Конотопі кульгає запровадження медреформи?

З квітня в Україні стартувала національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї», але у Конотопі декларацію зі своїм сімейним лікарем, терапевтом або педіатром досі не підписала жодна людина. Що саме гальмує процес реалізації медреформи та які наслідки це матиме — досліджували журналісти ТК.

30 травня 2018   937
Сміттєві парадокси: лише чотири міста Сумщини продукують за рік 100 тисяч тонн сміття

В Україні не просто бути законослухняним громадянином. З одного боку — ніби й не проблема, бо справжнього контролю за виконанням законів у нас немає. З іншого…

29 травня 2018   406
«Мені було заради кого повертатися»: атовець, який підривав злітну смугу ДАП, живе у Недригайлові

Згодом ту операцію назвуть карколомною та неймовірно зухвалою. А тоді, 20 січня 2015 року, Донецький аеропорт, який героїчно обороняли наші «кіборги», здригнувся від п’яти потужних вибухів, що спантеличили всіх: і захисників аеропорту, і бойовиків.

24 травня 2018   586