googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Публікації

«Хочу займатися соціальним підприємництвом»: історія активної переселенки, яка мешкає у Ромнах

Вікторія народилась і виросла у Маріуполі. Вона й гадки не мала, що колись індустріальне місто біля моря стане прифронтовим. У Приазовському державному технічному університеті дівчина здобула вищу освіту, працювала податковим інспектором, виховувала сина. Одного дня, у червні 2014-го, все змінилося. Довелося наспіх пакувати чемодани і їхати з п’ятирічним Даниїлом до родичів у Ромни Сумської області.

22 серпня 2018   1057
Ваші гроші допоможе захистити фінансова обізнаність

Фінансова обізнаність громадян сьогодні вже є вимогою часу. Адже згідно інформації Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) в Україні нараховується 40,3 мільйони клієнтів — фізичних осіб, які володіють загальною сумою збережень у 405,9 мільярдів гривень.

21 серпня 2018   1598
До уваги жителей Конотопщини: як отримати пенсію, якщо у вас закрився банк?

Приблизно половина пенсіонерів отримують пенсію на карткові рахунки банків, ще половина — через Укрпошту. Однак, впродовж останніх двох років банки почали закривати відділення у селах та маленьких містечках, що поставило пенсіонерів перед проблемою: як і де отримати пенсію, якщо банківське відділення ліквідовано?

17 серпня 2018   973
Жінка в чоловічому світі — проблеми гендерної рівності

Інколи здається, що цей світ створений чоловіками і виключно для чоловіків. Чоловіки у владі, чоловіки в науці, чоловіки на ключових посадах на підприємствах… А розгляньте ще гендерний дисбаланс в оплаті праці! Він також, як ви розумієте, не на користь жінки…

13 серпня 2018   1184
Вірити у диво чи отримати щеплення?

Було у батька три сини… Таким реченням починається багато історій. Наша теж стосується батька трьох синів, щоправда – опосередковано. У Івана К. дійсно є три сини і донька. Чоловік разом із дружиною вирішили провести експеримент над своїми дітьми. Вони ухвалили, що двох менших дітей не щеплюватимуть. Старші отримують всі щеплення відповідно до календаря, а менші – ні. Варто зазначити, що у родині дітки народжувалися один за одним із різницею у рік-два.

27 липня 2018   1166
Втратив ногу в АТО, але залишився нескореним: історія Сергія Пашкова із Білопілля

Сергій Пашков — приклад перспективного і цілеспрямованого молодого чоловіка. Сьогодні йому 23, і він провідний юрист командування Білопільского районного військового комісаріату. Бути успішним, бути коханим, бути людиною, яка приносить користь суспільству, йому не завадило навіть одне з найстрашніших випробувань — втрата ноги внаслідок тяжкого поранення в зоні АТО.

24 липня 2018   8297
Волонтер Петро Панченко: «Ми їхали туди, де нас чекали…»

Що відразу відчувається, коли спілкуєшся з Петром Панченком, – його непідробна і щира прив’язаність до рідної землі. Про Дібрівську сільську раду, яку очолює 12 років, він говорить то з гордістю, то з неприхованим хвилюванням. Здається, що найменше сільський голова любить говорити про себе. І тому майже випадково дізнаюся, що за його плечима – понад 80 поїздок у зону АТО з допомогою для воїнів.

17 липня 2018   1005
Олександр Гвоздик: «Художник – це ретранслятор образів, які вже без нього існують в інформаційному полі Всесвіту»

Роботи сумського колажиста Олександра Гвоздика – магнетичні, схожі на «стоп-кадри». Здається, візьмеш дистанційний пульт, натиснеш кнопку «play» і картинка оживе. У доробку художника – всього дві персональні виставки у Сумах, «Гра в бісер» і «Міфоконструктор», та участь в експозиції «Запрошення до Лаури» на Днях Набокова у Києві... Втім, за два десятки років ним створено близько 120-ти робіт.

13 липня 2018   840
Картка сум’янина і «розумні» зупинки – недалеке майбутнє Сум

Сумщина почала робити кроки у цифрове майбутнє. Перші, невпевнені, непомітні для пересічного жителя, але це справді кроки вперед.

10 липня 2018   849
Майор Юрій Жуков: «Я не міг залишатися вдома, коли мій син на війні…»

Цей високий статний чоловік, який одразу викликає повагу до себе, сьогодні жартує: «Тепер я знаходжуся у підпорядкуванні у своєї дружини». Насправді за його плечима – командування численними військовими підрозділами у зоні АТО, бойові дії на передовій, кілька контузій – той кривавий досвід війни, який довелося пережити, захищаючи Україну.

06 липня 2018   1207