googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Публікації

14 видів бургерів і приємні ціни: чому варто відвідати ресторан «Крила» у Конотопі

«Крила» — мережа ресторанів швидкого харчування. Один з них знаходиться у центрі міста — на вулиці Лазаревського, 25.

29 листопада 2018   5907
У Конотопі випікають унікальний хліб. Чому варто його скуштувати

У магазинах — величезний вибір хлібних виробів на будь-який смак. Однак багато людей відмовляються від виробів з борошна, вважаючи їх шкідливим для організму. У Конотопі працює пекарня, яка випікає бездріжджовий хліб за оригінальним старовинним рецептом. Коштує він стільки ж, але значно корисніше. Кажуть, від нього навіть не повнішають.

09 листопада 2018   5755
Скільки коштує померти у Конотопі?

«Жити дорого, а померти ще дорожче», — чи насправді це твердження дійсне? Ми дізнались, у яку суму обійдеться «останнє прощання» у Конотопі та до чого готуватися тим, кого спіткало горе.

23 жовтня 2018   6440
Чому ковбасу та сири з Європи конотопці шукають у магазині солодощів

У центрі міста є магазин солодощів, в якому можна придбати не лише цукерки з шоколадками, а ще — якісні європейські сири, ковбаси, соуси, консервацію та багато іншого. Дізналися, як так вийшло та чому туди варто завітати.

18 жовтня 2018   6696
Чисті зуби не хворіють: що конотопцям варто знати про професійну чистку зубів

«Хочете мати ідеальну посмішку? Мерщій придбайте нашу зубну пасту!». Кожен бачив подібну рекламу. А потім у магазині кортить придбати розрекламований продукт. Адже так хочеться вірити, що вже «після другого тижня застосування» наша посмішка сяятиме. Чому звичайної чистки зубів вдома недостатньо розповість лікар-стоматолог клініки «ЭстетДент».

01 жовтня 2018   1735
Робота з гнучким графіком і високою зарплатою у Конотопі — це реально?

Чи доводилось Вам шукати роботу? Точніше, чи доводилось Вам шукати роботу у Конотопі? Якщо так, то вам добре відомі труднощі, з якими зіштовхуєшься у пошуках оптимальної вакансії. ТопКонотоп вирішив з’ясувати, чи реально у місті отримувати високу зарплату, мати зручний графік та ще й дружній колектив.

17 вересня 2018   2874
Працевлаштування за кордоном: що потрібно знати конотопцям, аби не потрапити в халепу

Конотопці все частіше зважуються їхати на роботу до інших країн — переважно до Польщі. Проте майбутніх заробітчан нерідко зупиняє страх потрапити на гачок шахраїв. Також лякають жорсткі умови, коли доводиться працювати без вихідних і жити у бараках — і це за мінімальну плату. Як не потрапити у халепу, шукаючи закордонні заробітки — у порадах працівників компанії Work Life. Вони з 2016-го року надають послуги із працевлаштування за кордоном.

04 вересня 2018   3577
Обирок без Кантера

Обирок — це культове місце Чернігівщини. Десять років тому відомий мандрівник і кінорежисер Леонід Кантер заснував тут мистецький хутір, який став країною Мрій для багатьох особистостей. Чим живе арт-поселення після смерті засновника — дивіться у проекті телеканалу Кон-Такт «Обирок без Кантера».

24 серпня 2018   1384
«Хочу займатися соціальним підприємництвом»: історія активної переселенки, яка мешкає у Ромнах

Вікторія народилась і виросла у Маріуполі. Вона й гадки не мала, що колись індустріальне місто біля моря стане прифронтовим. У Приазовському державному технічному університеті дівчина здобула вищу освіту, працювала податковим інспектором, виховувала сина. Одного дня, у червні 2014-го, все змінилося. Довелося наспіх пакувати чемодани і їхати з п’ятирічним Даниїлом до родичів у Ромни Сумської області.

22 серпня 2018   1022
Ваші гроші допоможе захистити фінансова обізнаність

Фінансова обізнаність громадян сьогодні вже є вимогою часу. Адже згідно інформації Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) в Україні нараховується 40,3 мільйони клієнтів — фізичних осіб, які володіють загальною сумою збережень у 405,9 мільярдів гривень.

21 серпня 2018   1573