googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Публікації

Тарас Омельченко — про роботу попередників та перші кроки на посаді заступника міського голови

Чи поменшає ям на дорогах міста, на якій стадії підготовка до опалювального сезону та чи вдалося стабілізувати ситуацію з конотопським трамваєм — у ексклюзивному інтерв’ю Тараса Омельченка для ТК.

19 вересня 2018   3844
Хто зараз керує Конотопом та яку стратегію мають новоприбулі управлінці — репортаж з міської ради

28 серпня більшість депутатів міської ради проголосувала за відставку міського голови Артема Семеніхіна. Плани «нової команди», яку обрали того ж дня, наразі невідомі — принаймні для загалу. ТопКонотоп вирішив дізнатись, як зараз працює міськвиконком, хто зайняв керівні посади та чого чекати далі.

05 вересня 2018   5307
Міського голову відправили у відставку? Що буде далі? Досвід українських міст

У політичному житті міста — хаос. З одного боку, міського голову Артема Семеніхіна начебто відправили у відставку більшістю депутатського корпусу, з іншого — є сумніви у законності ухваленого рішення. ТопКонотоп вирішив дізнатися, де в Україні останнім часом «звільняли» міських голів і що з цього вийшло.

30 серпня 2018   3935
Хто винен у відсутності бюджету та що буде далі? Версії депутатів та міського голови

Понад три місяці Конотоп живе без бюджету. Результати цього на собі відчуває кожен — чого варті одні лише розбиті вщент дороги. І це в той час, як на рахунках міста без діла лежать десятки мільйонів гривень.

29 березня 2018   1931
Експерт про відсутність бюджету у Конотопі: «Об’єктивно кажучи, це – колапс!»

Вже другій місяць Конотоп живе без бюджету. Чим це у подальшому загрожує громаді міста, як доведеться жити мешканцям та господарству міста, які матимемо наслідки?

08 лютого 2018   1845
Опитування: Кого Ви хочете бачити міським головою Конотопа?

ТопКонотоп вирішив поцікавитись у читачів, за кого б вони голосували, якщо б вибори міського голови були вже завтра.

31 травня 2017   8003
Артем Семеніхін: “Екс-очільник трамвайного управління зробив все, щоб зруйнувати комунальний автопарк”

Минулого тижня був звільнений з посади директор Конотопського трамвайного управління Ігор Назаренко. Пізніше він зробив декілька гучних заяв у бік міського голови, звинувативши його в корупції та популізмі. «ТопКонотоп» розпитав Артема Семеніхіна, що стало причиною для звільнення екс-директора «КТУ».

27 квітня 2017   3083
Реформа одного города: как меняется Тростянец Сумской области

У каждого города Украины — свои проблемы, которые требуют своих, не похожих на другие, путей решения. Публикуя этот текст, редакция сайта «ТопКонотоп» надеется, что пример одного «руководства к действию» вдохновит жителей Конотопа.

01 лютого 2017   14738
Начальник УСБУ Сумщини: «Не дали російським спецслужбам здійснити диверсії та теракти»

Сумський журналіст Віталій Кохан взяв велике інтерв’ю у начальника обласного УСБУ Юрія Гончарова. Головний СБУшник Сумщини розповів про досягнення спецслужби у 2016 році.

28 грудня 2016   1442