Результати віче в Конотопі: Семеніхін пішки вирушив до Києва

5 серпня 2017, 18:22Анастасія Залозна
7473
Результати віче в Конотопі: Семеніхін пішки вирушив до Києва
Фото:  facebook/Артем Семеніхін міський голова Конотопа
Міський голова Артем Семеніхін вирушив пішою ходою до Києва, щоб особисто віднести звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск Конотопської міської ради.

Про свої наміри міський голова розповів на загальноміському віче, яке відбулося сьогодні, 5 серпня, біля пам’ятника Шевченку в центрі міста.

«Просимо розглянути матеріали подання відповідно до ч. 4 ст. 78 ЗУ «Про місцеве самоврядування», яка передбачає можливість звернення міського голови, громади з питанням призначення позачергових виборів місцевої ради. Оскільки Конотопською міською радою протягом п’яти місяців, починаючи з березня 2017 року і по цей час, не вирішується питання віднесені до її відання, які є нагальними і життєво необхідними для забезпечення життєдіяльності міста. <...> Виходячи з положень чинного законодавства України, в міській раді мають діяти в інтересах територіальної громади відповідного міста. Однак, дії депутатського корпусу Конотопської міської ради суперечать інтересам територіальної громади міста Конотоп. Вважаємо, що є всі законні підстави призначити позачергові вибори, аби сформувати новий склад представницького органу, який буде виконувати покладені на нього завдання», — йдеться в листі до ВРУ та Президента, який зачитав присутнім на віче Артем Семеніхін.

За словами міського голови, як тільки буде розпущено Конотопську міську раду, він напише заяву на складення з себе повноважень міського голови і разом з депутатами піде на вибори.

Наразі Артем Семеніхін уже вирушив пішки до Києва. На сторінці міського голови у Facebook публікуються світлини та звіти про пройдений шлях.

Нагадаємо, 31 липня п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради не відбулося через відсутність кворуму. Пізніше депутат міської ради Наталія Демеха прокоментувала, чому вона разом з частиною депутатів не прийшли на засідання міської ради.

Варто зазначити, що вже було дві спроби провести п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради: перша — 6 червня, друга — 29 червня. У обох випадках засідання не відбувались через відсутність кворуму.

На четвертому пленарному засіданні Конотопської міської ради, яке відбулося 30 травня, частина депутатів відмовилась голосувати за бюджетні питання та покинула залу. Артем Семеніхін у свою чергу наголосив, що підготує звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск міської ради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(13)
Наталія
2017-08-08 00:02:06
За саботаж давно пора розігнати оте депутатське коло. Замість того, щоб вирішувати нагальні проблеми конотопців, вони свідомо саботують роботу, прикладають максимум зусиль, щоб усунути від повноважень мера і обливають його брудом! Хоть один з вас, шановні "антимери" ,зробив бодай щось для громади міста??? Так, Семеніхін незручний....красти вам заважає.Та люди навколо не дурні і не сліпі! Наше місто стало кращим саме завдяки Артему!!!!
Конотопчанка
2017-08-07 14:04:30
Как надоели эти пустые и лживые слова в адрес мера! Дайте человеку работать, не брижжите слюной!!! Помогите ему. Он молодой, старается что-то сделать, но кругом один кровожадные коршуны кружат. Оторвали их от "кормушки". Мы их и не видели и не знали как они выглядать. Жили только для себя и своего кармана. А Семенихин молодец, но только нет у него поддержки. Может и бывают ошибки, но все же больше позитива у горожан от нашего мера. Мы все его знаем, видим постоянно, можем с ним пообщаться. Маршрутки как были по 3 грн. так и остались. Дороги тоже делаются. Кормить в больнице стали лучше. Роддом достроили и открыли. Субботники общегородские проводятся и мер туда ходит. Кто раньше видел мера на субботниках? Да и вообще сами субботники???
Показати всі коментарі (1)Приховати коментарі
Дима Кисель
2017-08-07 09:28:05
Проведите свое альтернативное виче, выскажите все что думаете, знаете про Семенихина и вперед... на Киев пешком за своей правдой. Кто мешает?
Светлана
2017-08-06 21:03:08
В г. Днепр у Филатова тоже сплошные проблемы с кворумом, из-за этого много нужных для людей вопросов просто даже не поднимается на сессии. И сделать ничего не возможно, может Семенихин хоть таким образом сдвинет эту проблему с места.
Ім'я
2017-08-06 14:17:43
А яку ж владу має віче, на якому людей з неугодною думкою витісняли, не даючи висловитися? Де у офіційних документах вказано, що зібрання 3-5 дсятків спічуваючих політичній персоні мають право вирішувати долю громади? Панове, годі цирку!!! Бо вже не смішно, вже тошно від вашої ницості!
Тетяна
2017-08-06 01:26:31
Дивлюсь на все,що відбувається в місті і диву даюсь!Що за цирк?Чому Суми не можуть розібратись у тому,що твориться у міськраді?Одні голосять,що Семеніхін виводить всі кошти за межі міста,проводить тендери на користь сумського начальства,інші,що Огрохін з послідовниками блокує роботу і прагне знову дорватися до влади.Всі бігають навколо і як погрімушки щось витівають.Простий народ же дивиться на дійство і сміється.О,як кормушка всіх приваблює!
путинхуйло
2017-08-05 23:35:16
Анонім-Дал же бог фамилию,а(із к\ф "Королева бензоколонки"
Показати всі коментарі (1)Приховати коментарі
путинхуйло
2017-08-05 23:24:39
Нема на депутатів Саши Бєлого.А він підніметься з могили.Ждіть,суки.Якщо адміністратор видалить коментар-перший в списку.
Анонім
2017-08-05 23:18:18
а де ж торбинка з ковбаскою та котлетками? може годі цирка... меру, що нічим зайнятись, чи може шоу устроїти, чи може фаза?
EndlessWayXG
2017-08-05 22:47:00
Доброй дороги, и хороших людей на пути
Анонім
2017-08-05 21:03:18
А портрета хоть знайшов? чи відступні поніс пану Президенту?