Секретарю Конотопської міської ради невідомі пропонують інтим

26 липня 2017, 11:06Андрій Кривулько
827
Секретарю Конотопської міської ради невідомі пропонують інтим
Фото:  ZakNEWS
Секретар Конотопської міської ради Олена Багрянцева заявила, що невідомі розміщують її номер телефону під оголошеннями інтимного змісту.

Про це посадовиця написала у Facebook.

«Публічно хочу заявити, що з липня 2016 року (а це вже більше року!) невідомі особи розміщують мій номер телефону під оголошеннями інтимного змісту. І дзвінки на телефон у цілодобовому режимі надходять досі. <...> Заяву в поліцію було написано. Однак, відповідь від кіберполіції не надходила. Вбачаю, що серед причетних до скоєння цього «інциденту» можуть бути і прості хулігани, і політичні опоненти, і не виключено, що й громадські активісти з бурхливою фантазією. Принагідно повідомляю, що під оголошеннями подібного змісту з’являлися телефони і моїх колег, і обласних депутатів від ВО «Свобода», і депутатів міської ради. Оголошення публікувались від фейкових сторінок Соломії Луковицької (відома своїми гнівними дописами на адресу «свободівців»), Аліни Ступіної та інших вигаданих персонажів. Щоб переконатися у правдивості моїх слів, раджу всім зацікавленим зайти в google та написати ці імена. А якщо у пошуковій системі зазначити номер мого телефону, то буде можливість переглянути вищезгадані оголошення», — написала Багрянцева.

Варто зазначити, що днями активістка Інна Панченко також заявила, що протягом останніх дев’яти місяців номер її телефону з’являється в соціальних мережах під оголошеннями з пропозицією інтимних послуг. Панченко публічно звинуватила міського голову Артема Семеніхіна, назвавши його «ініціатором, замовником та виконавцем цієї брудної гри».

Секретар міської ради назвала заяву активістки «абсурдним наклепом» та висловила сподівання, що правоохоронні органи знайдуть причетних до розміщення таких оголошень.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(5)
Олег
2017-07-27 14:21:40
Ой, тут вже й до ворожки не ходи. Всы знають, що Соломыя Луковицька - то Спартак. Сленг один.
ВАРВАРА
2017-07-26 23:53:40
Наверное в исполкоме больше нечем заняться.как собирать сплетни,противно читать.
Ананім
2017-07-26 22:49:27
З"явилось бажання побачити фото пишногрудої красуні, що бачу, коли ввів луковицьку та ступіну, якісь сторінки в контакті... а де цицьки? номера телефонів... стаття фейкова... немає номерів телефонів, немає статті... стаття замовлена!
Олена
2017-07-26 11:11:40
Як це вона може "вбачати"??? Тезка моя що - яснобачача???
Віталій
2017-07-26 11:09:40
Так незрозуміло, вона погоджується чи ні?))