Ще один конотопчанин завоював золото на кадетському чемпіонаті світу з боротьби

7 вересня 2017, 08:49Андрій Кривулько
419
Золоту медаль на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби в Афінах здобув конотопчанин Владислав Кузько.

Як повідомили в Федерації греко-римської боротьби, вихованець Конотопської школи Владислав Кузько, який останні три роки тренувався в Костопільському спортивному ліцеї, боровся у вазі 46 кг. У півфіналі він переміг борця з Казахстану Тимура Хозреванідзе з рахунком 7:0. У фіналі з рахунком 3:0 впевнено здолав азербайджанського борця Ніхата Мамадлі.

«Спасибі велике усім, ми на цьому не зупинимось а підемо далі і далі», — прокоментував Владислав Кузько.

Варто зазначити, що українські кадети на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби завоювали п’ять медалей. Команда стала третьою у заліку серед 43 країн, зібравши найбільше золотих медалей — три.

Нагадаємо, ще одне золото здобув конотопчанин Дмитро Мірошник, якому не було рівних у ваговій категорії до 63 кг.

Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста