Стало відомо, що стало причиною отруєння дітей у конотопській ЗОШ №3

18 квітня 2017, 09:32Андрій Кривулько
1217
Стало відомо, що стало причиною отруєння дітей у конотопській ЗОШ №3
Фото:  5 канал
На сайті державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» з’явилась більш детальна інформація про спалах харчового отруєння в Конотопській загальноосвітній школі №3.

Повідомляється, що хворим виставлено діагноз: Харчове отруєння бактеріальної етіології. У постраждалих відмічалися загальна слабкість, нудота, блювота, підвищення температури тіла, у частини захворілих — додатково біль в животі. У більшості випадків перебіг захворювання має легку форму.

Зазначається, що причинами, які сприяли спалаху, стали наявність джерел інфекції — бактеріоносія (кухпрацівник), порушення вимог санітарного законодавства при організації харчування дітей, що не виключає вторинного бактеріального забруднення готової продукції, створення умов для розмноження збудника. У лаборатоному центрі додають, що епідеміологічно не можна виключити, як фактори інфікування, готові страви, які вживали захворілі на сніданок у їдальні школи.

За лабораторними даними, від людей, сировини та готових страв в їдальні виділяється патогенний стафілокок, а також бактерії групи кишкової палички.

Нагадаємо, 7 квітня в ЗОШ №3 зафіксували спалах кишкової інфекції. Загалом захворіло 63 особи, з яких 58 — діти.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)