Сумщина на шостому місці в Україні в рейтингу щодо формування ОТГ

11 вересня 2017, 15:15Анастасія Залозна
233
Сумщина на шостому місці в Україні в рейтингу щодо формування ОТГ
Фото:  sumynews.com
Сумська область за останніми даними піднялася ще на дві сходинки у загальнодержавному рейтингу. На сьогодні вона посідає шосте місце за якістю впровадження реформи децентралізації.

Про це інформує прес-служба Сумської ОДА з посиланням на першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Марченка.

За словами директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександра Сітка, загальна рейтингова оцінка Мінрегіону щодо формування ОТГ базується за чотирма критеріями: кількість ОТГ, покриття площі області ОТГ, територіальні громади, що об’єдналися та кількість ОТГ з чисельністю менше 5 тисяч осіб.

«За кожним із цих критеріїв ми значно поліпшили свої показники, порівняно з початком серпня, — зазначив Олександр Сітак. — За першими двома критеріями в попередньому рейтингу ми були одинадцятими, а наразі вже — восьмі, за третім піднялися на одну позицію (з 8 на 7 місце) і за четвертим критерієм залишилися на 7 місці. Загальна оцінка рейтингу щодо формування ОТГ поліпшилася на два відсоткових пункти, і зараз Сумщина займаємо шосте місце».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)