Сумщина — перша за рівнем розкриття злочинів в Україні

31 серпня 2017, 13:09Анастасія Залозна
281
Сумщина — перша за рівнем розкриття злочинів в Україні
Фото:  img.tsn.ua
У 2017 році на Сумщині скоєно на 932 злочини менше, ніж за аналогічний період 2016 року, у тому числі убивств, розбійних нападів, тяжких тілесних ушкоджень, грабежів і крадіжок.

Про це інформує прес-служба Конотопської РДА з посиланням на начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталія Тимошенка.

За словами посадовця, у регіоні успішно діє програма «Правопорядок на 2016 - 2020 роки» та розроблено проект програми «Безпечне місто – безпечна область». Сумщина займає лідируючі позиції в державі за рівнем розкриття злочинів, за 7 місяців 2017 року – перше місце. За показниками щодо розкриття особливо тяжких злочинів – друге, розкриття крадіжок – третє. У 2016 році область посідала третє місце у загальноукраїнському рейтингу серед інших регіонів.

Зазначається, що проект «Безпечне місто – безпечна область» передбачає встановлення камер відеоспостереження на найбільш людних вулицях та на суспільно-важливих або небезпечних об’єктах у Сумах та інших населених пунктах області.

На сьогодні камери відеоспостереження вже активно встановлюються у Сумах, Охтирці, Охтирському та Білопільському районах.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)