У Конотопі обговорювали питання захисту медичних прав пацієнтів та стандарти якості надання медичних послуг

10 серпня 2017, 13:18Андрій Кривулько
380
У Конотопі обговорювали питання захисту медичних прав пацієнтів та стандарти якості надання медичних послуг
Фото:  Конотопський МЦ БВПД
9 серпня на базі Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся правопросвітницький захід у форматі круглого столу-обговорення на тему «Захист прав пацієнтів та стандарти якості надання медичних послуг».

Співорганізатори заходу — Конотопський місцевий центр та громадська організація «Філософія здоров’я» — запросили до обговорення зацікавлених представників від громадськості, державних структур, органів місцевого самоврядування, депутатів Конотопської міської ради, представників преси, бажаючих мешканців міста та району.

Основною метою круглого столу було обговорення питань захисту прав пацієнтів на отримання якісних медичних послуг, бачення реформування медичної галузі Конотопщини згідно сучасних стандартів якості та впровадження концепції громадського здоров’я.

Як зазначила виконуюча обов’язки директора місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентина Волік, із загальної кількості звернень громадян за 1 півріччя — 43% звернень стосувались саме медичних питань.

На заході волонтери, громадські діячі та звичайні мешканці розповідали про проблеми доступу до лікарських засобів для невиліковно хворих, проблеми лікування та проведення обстежень для тяжкохворих в умовах міста, організацію паліативної допомоги та про доступність медичних закладів для інвалідів-візочників.

Присутні депутати міської ради висловили думку щодо необхідності розробки та прийняття комплексної програми розвитку громадського здоров’я на Конотопщині, включивши у виконавці зацікавлені сторони. Також депутати підтримали ідею створення госпітальної ради на базі Конотопської центральної районної лікарні.

Голова громадської організації «Філософія здоров'я» Оксана Козіна зазначила, що представники організації можуть взяти на себе роль посередників та стати  майданчиком для консолідації всіх зацікавлених сторін у вирішенні питань запровадження концепції громадського здоров'я на Конотопщині та бути партнером Конотопського місцевого центру у вирішенні питань захисту медичних прав мешканців міста та району.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)