У Конотопі запалили шини біля маєтку депутата міськради Кирія

8 жовтня 2017, 12:48Роман Федько
2579
У Конотопі запалили шини біля маєтку депутата міськради Кирія
Фото:  
7 жовтня в Конотопі біля маєтку депутата міської ради Олександра Кирія зібрались протестувальники, які підпалили шини та обмалювали паркан гаслами.

Біля будинку депутата було близько ста чоловік. Це, зокрема, учасники бойових дій, ветерани підрозділу «Карпатська Січ», активісти «Спілки ветеранів війни з Росією» та інші.

За словами учасників акції, причиною таких дій став напад Кирія разом з групою невідомих на депутатів Конотопської міської ради 30 вересня. Аби не допустити повторного нападу, активісти відвідали наступне пленарне засідання сесії, яке не відбулося через відсутність кворуму.

Після цього, кажуть пікетувальники, вони поїхали до офісу Кирія, проте його там не знайшли. Далі вирішили відвідати маєток депутата на території стадіону «Локомотив».

До них з помешкання ніхто не вийшов, тому активісти обмалювали паркан написами «Сепарам смерть», «Банду на нари», «Ганьба бандиту» тощо. Біля воріт підпалили шини і димову шашку. Згодом на місце прибули працівники поліції.

«Ми прийшли сюди, щоб показати Кирію, що 90-ті закінчились. «Бєспрєдєл», який він чинив в ті роки більше не пройде», - пояснив один з учасників акції. - «Кирій, який є депутатом міської ради, будучи громадянином РФ, думає, що йому й далі все сходитиме з рук. Він разом зі своїми бандитами прийшов на минулу сесію, де на очах у громади, поліції і журналістів побив депутатів за проукраїнську позицію. Поліція не зробила нічого, щоб його затримати, а зараз відмовляється заарештовувати. Але ми, ветерани, націоналісти і патріоти, готові самі за себе постояти. Сьогоднішня акція - це попередження негіднику. Якщо він не припинить тероризувати наше місто, а поліція не притягне його до відповідальності, то свідомі громадяни будуть вимушені піти на більш жорсткі міри».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(4)
Виктор
2017-10-10 18:39:21
А судьи кто? За что боретесь? Что б посадить жирную семенихинскую задницу в кресло нардепа в Думе? Думаете будет лучше жить конотопчанам? Вряд ли... Тогда зачем все эти шины и сборища? Скучно? Хотите накликать в свой город Майдан? Ему этого и надо. Неужели люди не понимают, что на таких дешевых шумихах Семенихин делает из себя героя, в кавычках конечно.
Ананім
2017-10-08 22:57:06
Если он бандит, и виноват в нападении, то чего не подожгли дом? ходили по всему конотопу так и не нашли кирюху, решили типа напугать... срать он хотел на всех вас, будете еще отвечать , на коленях приползете!!!
Вячеслав
2017-10-08 19:16:56
Так вопросы не решаются. Вы показали свою безпомощность . Спросите мнение жителей города кто бандит а кто нет.
Рубер
2017-10-08 16:33:44
Давно пора урода сжечь.