В агрокомплекс Конотопського району інвестували кругленьку суму

19 липня 2017, 11:46Андрій Кривулько
487
В агрокомплекс Конотопського району інвестували кругленьку суму
Фото:  Status Quo
У першому півріччі в агропромисловий комплекс району сільськогосподарські підприємства інвестували майже 136 мільйонів гривень.

Про це повідомляє відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації, передає прес-служба Конотопської РДА.

Повідомляється, що наразі оновлюється машино-тракторний парк, придбано нове обладнання сільскогосподарського призначення, введено в експлуатацію тваринницьку ферму в с.Бочечки, у ТОВ «Вітчизна» триває будівництво майстерні з ремонту сільськогосподарської техніки з вбудованим адміністративно-побутовим комплексом.

В РДА зазначають, що на придбання нової сільськогосподарської техніки витрачено 112857 тис.грн. Зокрема, було придбано 10 потужних тракторів іноземного виробництва на 27239 тис.грн., 5 зернозбиральних комбайнів на 27395 тис.грн., 4 самохідні оприскувачі  на 21220 тис.грн., 7 одиниць посівної техніки на 18947 тис.грн., та іншу с/г техніку (навантажувачі, культиватори, борони, тощо).

У ТОВ «Вітчизна» (Соснівська сільска рада) наразі триває будівництво майстерні з ремонту сільськогосподарської техніки з вбудованим адміністративно-побутовим комплексом. На сьогодні виконано відповідних робіт на суму близько 8 млн.грн.

Навесні цього року введено в експлуатацію тваринницьку ферму в.с Бочечки, загальна вартість якої складає близько 10 млн.грн.

У сільськогосподарських підприємствах району: ТОВ «Юрівка» (с.Юрівка), ТОВ «Конотоп-Агропостач» (м.Конотоп), ПСП «Мир» (с.В.Самбір) встановлені  нові 3 шахтних сушарки для зерна іноземного виробництва, на загальну суму 7300 тис.грн.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)