В Конотопі для дітей з особливими потребами влаштували туристичний похід

13 червня 2017, 17:50Анастасія Залозна
440
В Конотопі для дітей з особливими потребами влаштували туристичний похід
Фото:  facebook/Ольга Качура-Редько‎
Туристичний похід для дітей з особливими потребами «Ми разом — туристи» відбувся на міському пляжі «Кандибина». Понад 60 дітлахів, які взяли участь у заході, опановували основні туристичні навички.

Як повідомила начальник відділу у справах молоді та спорту міської ради Ольга Качура-Редько, учасниками походу стали діти, якими опікуються у благодійних фондах «Відень» та «Серця любові». Також долучилися до походу й діти з багатодітних та малозабезпечених родин.

Кожен з учасників походу мав можливість з допомогою спеціалістів встановити намет, розпалити вогнище, зібрати байдарку та покататися на ній. Дітей навчили орієнтуватися на місцевості, правильно розташовувати намет та розкладати спальний мішок.

«Погода до останнього тримала інтригу. Ми довго не наважувалися ні скасовувати, ні переносити захід, однак, все ж таки нам пощастило. За день до туристичного походу дощі припинилися, все підсохло й ми зі спокійним серцем таки здійснили все заплановане. Коли дивишся в задоволені дитячі очі малечі, чуєш від них «Я хочу ще» або «Дякую», то це найбільша похвала за ту роботу, яку ти робиш. Більшого не треба. Тож подібні заходи ми проводитимемо і надалі», — поділилася враженнями директор БФ «Крила Надії» Валерія Рошкован.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)